EG Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

EG Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

Elektrik satışı yapan firmalar arasında yer alan EG Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi İstanbul ilinde Kültür Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Caddesi Uydu Sokak Saray Apartmanı No: 2 D: 11 Beşiktaş adresinde faaliyet göstermektedir. Şirketin tescilli elektrik ticareti markası olan Electurk Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilen toptan satış lisansına sahiptir. Şirketin temel hedefi ülke içerisinde yer alan firmalar arasında en yüksek elektrik toptan satış markası olmaktır. Bu amaca yönelik olarak hizmet veren şirket amacına doğru emin adımlar ile yürümektedir. Şirketin güçlü bir portföy yapısı bulunmakta ve finansal yapısı sürdürülebilir niteliktedir. Böylelikle enerji sektöründe EG Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi sürekli adından söz ettirir güce sahiptir.

Şirketin faaliyet alanlarına bakıldığında bunlar içerisinde elektrik satışı, ikili anlaşmalar, enerji ithalatı ve ihracatı, proje yönetimi yer almaktadır. Bunlar içerisinden ikili anlaşmalar incelendiğinde şirket hem yurt içinde hem de yurt dışında elektrik üretim şirketlerinin ürettiği enerjiyi bu anlaşmalar yolu ile tedarik etmektedir. Bu çalışmalar yapılırken elektrik üretim kaynaklarının dönemsel maliyetleri dikkate alınmaktadır.

EG Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş.

Elektrik piyasasının liberal hale gelmesi ile birlikte serbest tüketici kategorisinde bulunan kişiler elektrik tedarik şirketini kendileri seçebilme özgürlüğünü elde etmişlerdir. Buna göre Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen limitin üzerinde olan tüketiciler elektriklerini EG Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş. Bünyesinde indirimli olarak alabilmektedir. Şirket EPDK tarafından verilen toptan satış lisansını aldıktan sonra ülkenin dört bir yanında bulunan serbest tüketicilere elektrik enerjisi tedarik etmektedir.

Elektrik enerjisi ihtiyacını EG Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi bünyesinde karşılayan tüketiciler aylık elektrik maliyetinden tasarruf ederken aynı zamanda şirketin sahip olduğu uzmanlık ve bilgi birikimi sayesinde piyasada yaşanan gelişmelerden de haberdar olmaktadır. Buna yönelik olarak ülke genelinde giderek daha yaygın hale gelen müşteri ağı sürdürülebilir, güvenilir ve verimli enerji tedariki ile daha da talep gören hale gelmektedir.

EG Elektrik Enerjisi

EG Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi hakkında kapsamlı bilgi edinebilmek için www.electurk.com.tr internet sitesi ziyaret edilmelidir. Şirket abonelerine indirimli elektriği kesintisiz şekilde tedarik etmektedir. Aynı zamanda kaliteli enerjiyi daha cazip şartlar ile kullanan aboneler haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca şeffaf ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Bu sayede şirket sektörde fark yaratmayı başarmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+