Atek Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Atek Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

Enerji Piyasası Düzenleme Ve Denetleme Kurulu tarafından verilen izin ile kurulan Atek Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi kuruluşu 3 Mart 2001 yılında yürürlüğe giren kanun çerçevesinde olmuştur. Şirketin yine Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’ndan aldığı Toptan Satış Lisansı faaliyet göstermesine imkan sağlamaktadır. Kurulduğu gün itibariyle şirketin yapısı yüksek standartlara bağlıdır. Kuruluş amacına bakıldığında elektrik enerjisinin kesintisiz olarak, kaliteli ve yeterli düzeyde müşterilere sunmak olarak belirtilmektedir. Buna ek olarak şirket düşük maliyetli ve çevre dostu olan enerji üretimini, tedarikini hedeflemektedir. Şirket faaliyetler bu amaçlar ve yasalar doğrultusunda şekillenmektedir. Yetkili birimden alınan lisans ile birlikte müşterilere elektrik enerjisi mevcut tarifelerden daha uygun ve daha ekonomik koşullar ile verilmektedir.

Atek Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş

Serbest hale gelen piyasada elektrik enerjisi alım satım işleri ile uğraşan Atek Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş elektriği ülke içerisindeki elektrik üreticisi ya da satıcısından, kamu şirketlerinden, elektrik havuz sisteminden temin etmektedir. Alınan elektrik enerjisi daha uygun fiyatlar ve maliyet ile müşterilere verilmektedir. Buna yönelik olarak şirket enerji ticareti alanında sürekli gelişme göstermektedir.

Yaklaşık otuz yıla aşkın süredir faaliyet gösteren Atek Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi gelişen enerji sektöründe lider firma olmak için çalışmalar yapmaktadır. Buna yönelik olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Atel Elektrik Enerjisi saygınlığı ilke olarak benimsemiştir ve buna yönelik çalışmalar sürdürmektedir.

Atek Elektrik Enerjisi

Elektrik toptan satışı yapan Atek Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi işletme maliyetlerini azaltmak ve elektrik giderlerini düşürmek amacıyla hizmet vermektedir. Bunun için öncelikle serbest tüketici statüsünde olunması gerekmektedir. Serbest tüketici olabilmek için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen aylık elektrik kullanım tutarının üzerinde tüketim gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu takdirde tüketici elektrik tedarik şirketini seçebilme hakkı elde etmektedir.

Atek Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi bünyesinde sunulan indirimli elektrik hizmetinden yararlanabilmek için şirketin http://www.atekelektrik.com internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Sitede yer alan başvuru formu eksiksiz ve doğru biçimde doldurulmalıdır. Formun içerisinde adı, soyadı, adres, il, ilçe, telefon numarası, eposta adresi ve buna benzer tanıtıcı bilgiler yer almaktadır. Yapılan başvurunun ardından kısa süre içerisinde ilgili tüketiciye şirket temsilcileri tarafından geri dönüş yapılmaktadır. Bu dönüş fiyat teklifi ile olmakta ve onaylandığı takdirde süreç devam ettirilmektir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+