Kullanım Koşulları


Elektrikpaketleri.com Kullanım Sözleşmesi

 1. Elektrikpaketleri.com, kullanıcıların enerji dünyası ile bilgiler edinebileceği, serbest tüketici kanunu kapsamında faydalanabilecekleri elektrik tedarikçilerini tanıyabileceği ve hizmetlerini karşılaştırabilecekleri bir platform sunan arama motorudur.

 2. Bu hüküm ve koşullar zaman zaman değişikliklere tabidir ve doğrudan ya da dolaylı olarak (yani üçüncü şahıslar aracılığıyla) internet, mobil cihazlar, e-posta veya telefon ile sağlanan tüm hizmetlerimiz için geçerlidir.

 3. Kullanıcıların başvuru formu doldurarak, www.elektrikpaketleri.com adresindeki Internet sitesini görüntüleyerek veya herhangi başka bir şekilde Elektrikpaketleri.com’a (bundan böyle “Şirket” olarak anılacaktır) ileteceği kişisel bilgilerini Şirket tarafından, enerji kullanımı ile ilgili bilgilendirmeler ile enerji tedarikçileri ve sundukları ürün ve hizmetlerinin kullanıcılara tanıtılması ve/veya kullanılmasına aracılık edilmesi amacıyla (bundan böyle kısaca “Amaç” olarak anılacaktır), saklanacak, kullanılacak ve/veya işlenecektir.

 4. Birden fazla başvuru, başvuru hakkı olamayanların başvuruları, tedarikçilerle yaşanan problemlerden Elektrikpaketleri.com sorumlu değildir. Elektrikpaketleri.com sadece kullanıcı ile tedarikçi arasında ilk iletişimin kurulmasından sorumludur.

 5. Kullanıcı kişisel bilgilerinin doğruluğu ve bütünlüğünden sorumludur.

 6. Şirket, yalnızca bu Amaç doğrultusunda kendisine iletmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi 3. tüzel kişilerle paylaşabilecektir. Şirket tarafından kişisel bilgilerinizin iletildiği 3. tüzel kişiler söz konusu bilgileri sadece ve sadece Amaç kapsam ve doğrultusunda ve ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak kullanacak ve/veya işleyeceklerdir. Şirket, yine Amaç kapsam ve doğrultusunda kişisel bilgilerinizin iletildiği 3. tüzel kişilerden Amaç ile ilgili geçtiğiniz süreçlerle alakalı ve ilettiğiniz talebin durumuyla alakalı bilgi alabilecektir.

 7. Kişisel ve süreçlerle alakalı bilgileriniz “Gizli Bilgi” olarak nitelendirilecek olup, Amaç’a uygun süre boyunca saklanacaktır.

 8. Kişisel bilgilerinizin herhangi bir 3. tüzel kişiyle paylaşılmasına ve/veya size Şirket tarafından sunulan herhangi bir hizmete ilişkin olarak Şirket size herhangi bir hizmet ve/veya ürün ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir ve/veya taahhütte bulunmamaktadır.

 9. Bu formu doldurmak ve kutucuğu işaretlemek suretiyle; kişisel bilgilerinizin saklanmasına, işlenmesine, Amaç doğrultusunda 3. tüzel kişilere iletilmesine ve 3. Kişiler veya Şirket tarafından size Amaç ve ilgili ürün ve hizmetlerle alakalı pazarlama faaliyetleri için tarafınıza e-mail ya da SMS gönderilmesine veya telefonla aranmanıza onay vermektesiniz

 10. Burada yayınlanmış olan bilgiler ürün ve piyasa koşulları gözetilerek verilmektedir. Tedarikçi’ye yapılan başvurudan sonra başvurunun değerlendirilmesi ve tedarikçi değişikliği süreci Tedarikçi’nin kendi iş akışına tabi olup Tedarikçi’nin uygun gördüğü yöntemle Müşteri'ye bildirilecektir. Kullanıcı Tedarikçi ile sözleşme imzalayıncaya kadar, Tedarikçi, sunduğu tarife koşullarında istediği her türlü değişikliği yapmakta ve/veya başvuruyu kabul edip etmeme hakkına sahiptir. Kullanıcının beyan ettiği bilgilerle Tedarikçi’ye ibraz ettiği belgeler arasında farklılık olması durumunda, her aşamada Tedarikçi başvuruyu iptal hakkına sahiptir.

 11. Bu doğrultuda beyan etmektesiniz ki; Kişisel bilgilerimin nasıl ve hangi amaçla kullanılacağını okudum ve anladım ve kişisel bilgilerimin Amaç doğrultusunda saklanmasına, kullanılmasına, 3. tüzel kişilere aktarılmasına ve Şirket’in tarafıma pazarlama amaçlı e-mail ve SMS göndermesine veya beni telefonla aramasına, izin ve onay veriyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme’yi okudum ve kabul ediyorum.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+