Rwe Supply Trading Turkey Enerji

13/03/2018 - Şirketler

Rwe Supply Trading Turkey Enerji

RWE SUPPLY TRADING TURKEY ENERJİ Anonim şirketi, 2012-2013 eğitim ve öğretim yılında Turcas enerji kutusu projesini başlatmıştır. Bu proje sayesinde, öğrencilerin enerji konusundaki bilgileri gelişmiştir. Ocak ayında enerji verimliği haftasında gerçekleşmiştir. Projenin asıl amacı, çocukların enerji kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmasını sağlamaktır. Bu projede hazırlanan enerji kutuları ile ‘enerji hırsızının peşinde’ kitapçıkları dağıtılmıştır. Aynı zamanda, gelecek kuşakların enerji ana bilim dallarına yönelmeleri sağlanmıştır. 1-4. Sınıf öğrencilerinin besleme çantasında taşıyabilecekleri, enerji kutularının dağıtım işlemi gerçekleştirilmiştir.

Firma, sürdürülebilir enerji kaynaklarının devam etmesi için çalışmalar yapmaktadır. Ülkemizin elektrik enerjisi kullanımının tasarruflu bir şekilde sağlanması için, değişik projeler geliştirmiştir. Bu projelerin uygulamaları gerçekleştirilmiştir. RWE SUPPLY TRADING TURKEY ENERJİ ANONİM ŞİRKETİ, ticari faaliyetlerinde dürüstlük kavramına çok önem vermektedir. Tüm projelerinin ve elektrik tedarik işlemlerini kanunlara uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda iş ortaklarına da aynı hassasiyet ile yaklaşır.

Firmanın önem verdiği bir takım konular vardır. İnsan hakları ve özgür yaşam teorilerini bir hayli önemsemektedir. Gerek çalışanlarına gerekse müşterilerine eşitlik değerlerine uygun bir şekilde yaklaşmaktadır. Uluslararası insan haklarına saygılı bir tutum sergilemektedir. Firmanın diğer bir özelliği ise, çalışma normlarıdır. Cinsiyet, medeni durum, milliyet, dil, din, ırk ve zihinsel engel ayrımı yapmamaktadır. Toplumsal başarısı sergilemekte ve savunmaktadır.

RWE SUPPLY TRADING TURKEY ENERJİ ANONİM ŞİRKETİ, doğalgaz sektöründe de başarıya ulaşmıştır. Firmanın genel çalışma mantığı üretim hızını arttırmaktır. Özellikle son yıllarda, enerji sektöründe yaşanan dalgalar karşısında, üretim faaliyetlerini devam ettiren nadir firmalar arasındadır. Denizli bölgesinin ekonomik yönden kalkınmasında ve gelişmesinde önemli rol oynamıştır.

Dünya üzerindeki elektrik enerjisinin üretimi sağlayan firmalar, Türkiye için elektrik üretiminin hacmini içeren bir çalışma yapmıştır. Yapılan bu çalışmaların sonucunda, RWE enerji firması, iyi bir puan almıştır. Firma, elektrik santrallerinin gelişmesini ve sayılarının artmasını sağlayan projeler üretmektedir. Denizli ilinde, güçlü bir alt yapıya sahiptir. Ülkemiz ekonomisine de katkılar sağlamaktadır. RWE SUPPLY TRADING TURKEY ENERJİ ANONİM ŞİRKETİNİN en önemli hedefleri ise, üretim hacmini ve santral sayısı arttırmak, çevreye dost elektrik santralleri kurmak ve insanların elektrik enerjisini daha bilinçli kullanmasını sağlamaktır. Firma, hizmet verdiği her alanda teknolojiyi kullanmaktadır. Yen yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Firmanın en önemli vizyonu ise, enerji sektörünün önde gelen şirketleri arasına girmektir. Alanında uzman ekibi ile yatırımlarına ve elektrik dağıtım hizmetlerine devam etmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+