Doasan Enerji Toptan Satış Limited Şirketi

28/05/2018 - Şirketler

Doasan Enerji Toptan Satış Limited Şirketi

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından 22 Mart 2012 tarihinde toptan satış lisansını alanDoasan Enerji Toptan Satış Limited Şirketielektrik piyasası mevzuatına uygun şekilde faaliyet göstermektedir. Şirket güçlü finansal altyapıya, sektör hakkında tüm detaylara sahip uzman kadroya sahiptir. Bu sayede kaliteli ve kesintisiz elektriği müşterilerine ulaştıran şirket elektrik tedariki için en uygun fiyatı belirlemektedir.

Doasan Enerji Toptan Satış Limited Şirketi sadece bir elektrik tedarikçi olarak hareket etmemekte, aynı zamanda tüketicilerine bir çözüm ortağı olmayı da önermektedir. Şirket ile müşteri arasında sürecek olan iş ilişkisinin uzun yıllar boyunca devam etmesi için gerekli tüm çaba gösterilmektedir. Buna yönelik olarak şirket tüketicilerin aylık elektrik maliyetlerinin nasıl azaltılabileceği konusunda yardımcı olmaktadır.

Doasan Enerji Toptan Satış Ltd. Şti.

ElektriğiniDoasan EnerjiToptan Satış Limited Şirketi bünyesinden tedarik etmek isteyen kişiler için müşteriye yetki verilmekte ve bu süreçte gerekli evraklar kısa süre içerisinde tamamlanarak müşterinin ihtiyaç duyduğu her anda şirket onun yanında olmaktadır. Aynı zamanda geniş tecrübeye sahip olan şirket en uygun fiyatlı, uzun ömürlü ve kaliteli elektrik tedarik etmektedir. Üstelik bu durum değişen koşullardan pek fazla etkilenmemekte, müşteri her zaman en uygun fiyatlı ve en kaliteli elektriği kullanmaya devam etmektedir. Bu nedenle elektrik tedarik şirketiniDoasan Enerji Toptan Satış Ltd. Şti.olarak seçen müşteriler her zaman kazançlı çıkmaktadır.

Doasan Enerji bünyesinden alınan elektrik hem indirimli hem de devlet güvencesi garantisi ile sunulmaktadır. Bunun için serbest tüketici kategorisine girmek yeterli olmaktadır. Enerji piyasası düzenleme kurulunun belirlediği limit üzerinde kalan kişiler serbest tüketici olarak değerlendirilmekte ve bu kişiler elektrik tedarik şirketini kendileri seçebilmektedir. Böylece aylık elektrik faturası maliyeti azalmakta ve edilen tasarruf daha farklı işlerde değerlendirilebilmektedir.

Doasan Enerji Toptan Satış Limited Şirketi İndirimli Elektrik

Doasan Enerji Toptan SatışLimited Şirketi bünyesinde indirimli elektrik alabilmek için bazı adımları takip etmek gerekmektedir. Bunlardan biri şirketin internet sitesinde yer alan indirimli elektrik enerjisi başvuru formunu doldurmaktır.www.doasaenerji.com.tradresinden rahatlıkla ulaşılabilen bu formda abonelik tipi, eposta, telefon, bağlı olunan dağıtım şirketi, bağlı olunan trafo merkezi, mevcut elektrik tarifesi, aylık elektrik tüketimi ve buna benzer tanıtıcı bilgiler yer almaktadır .Aboneliğin devri esnasında bu formun eksiksiz şekilde doldurulması gerekmektedir. Bunun sonucunda devir işlemleri yetkili kişiler tarafından kısa süre içerisinde yapılmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+