Pi Enerji Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Pi Enerji Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi

Yenilenebilir Enerji teknolojileri üzerine kurulu olan Pi Enerji Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilen lisansı firmalar arasında yer almaktadır. Şirket İstanbul ilinde Kuştepe Mahallesi Leylak Sokak Nursanlar İş Merkezi Zemin Kat No: 5 Şişli adresinde faaliyet göstermektedir. Şirketin faaliyet konuları içerisinde elektrik enerjisi ya da kapasitesinin serbest tüketicilere doğrudan satışı bulunmaktadır. Buna ek olarak şirket ana sözleşmesinde yazılı olan işler de şirket faaliyetleri içerisinde sayılmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana şirket enerji sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Bu kapsamda Pi Enerji Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi geniş müşteri portföyüne sahiptir. Enerji piyasası kanunu kararı ve çerçevesinde faaliyet gösteren şirketin faaliyetleri Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu denetimi altındadır.

Pi Enerji Elektrik Toptan Satış A. Ş.

Liberal hale gelen elektrik piyasasında elektrik enerjisi alım satımı ile iştigal eden Pi Enerji Elektrik Toptan Satış A. Ş. Ülke içerisindeki diğer üretici ya da ticari firmalardan aldığı elektrik enerjisini uygun fiyatlar ile müşteriye sunmaktadır. Elektrik enerjisinin temin edilmesinde havuz sistemi de kullanılmaktadır. Bu sayede şirket toptan elektrik ticareti alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Sektörde yer alan firmalar arasında tercih edilen tedarik şirketi olma yolunda adımlar atan Pi Enerji Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi müşterini memnun etmek için onların beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya yönelik hizmet vermektedir. Buna yönelik olarak şirket yüksek kalitede hizmet sunmakta olup müşteri ile paylaşıma dayalı yaklaşımlar oluşturmaktadır. Aynı zamanda süreç ve sistemlerine bu doğrultuda yön veren şirket müşterilerini indirimli elektrik enerjisi ile buluşturmaktadır.

Pi Enerji Elektrik Toptan Satış

Pi Enerji Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi sahip olduğu profesyonel ekip ile güvenilirliği ilke edinmiştir. Müşteri odaklı satış politikası oluşturan şirket bu noktada pazarlama faaliyetlerine de önem vermektedir. Şirket bünyesinde bulunan personeller elektrik piyasası mevzuatına ve dinamiklerine hakimdir. Bu sayede elektrik enerjisi tedarik etmek isteyen müşterilere kesintisiz elektrik en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Kurulduğu günden bu yana Pi Enerji Elektrik bu amaca yönelik olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Pi Enerji Elektrik bünyesinde indirimli elektrik tedarik edebilmek için şirkete abonelik başvurusunda bulunmak gerekmektedir. Bunun için ilk aşamada aylık elektrik tüketim miktarı, bir aylık elektrik faturası, abone numarası, irtibat bilgileri gibi bilgilere ihtiyaç duyulmakta olup buna yönelik olarak abonelik işlemleri devam ettirilmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+