Doğuş Enerji Toptan Elektrik Tic. A. Ş.

27/05/2018 - Şirketler

Doğuş Enerji Toptan Elektrik Tic. A. Ş.

Doğuş grubu bünyesinde 2005 yılında faaliyetlerine başlayanDoğuş Enerji Toptan Elektrik Tic. A. Ş.hem ülke içinde hem de dünya genelinde enerji sektöründe yer alan gelişmeleri takip etmeyi amaçlamaktadır. İlk etapta enerji üretimi ve enerji yatırımı yapan şirket 2012 yılından itibaren elektrik ticareti faaliyetlerine de başlamıştır. Sürdürdüğü tüm çalışmalarda şirket müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışlarını ön planda tutmaktadır. Bu sayede hem günümüzde hem de gelecek için yerli enerji temini şirketin hedefleri arasında yer almaktadır.

Şirket bünyesinde yapılan yatırımlar toplumun elektrik arzındaki potansiyele yönelik olarak belirlenmektedir. Buna ek olarak müşteri memnuniyeti de Doğuş enerji için önem taşımaktadır. Müşterilere ve ülkeye daha iyi hizmet verebilmek adına şirketin hizmet çıtası günden güne daha da yükseğe çıkmaktadır.

Doğuş Enerji Toptan Elektrik Ticareti Anonim Şirketi

Doğuş Enerji Toptan Elektrik TicaretAnonim Şirketibünyesinde gerçekleşen amaçlardan biri de müşteri ihtiyaçlarına en uygun şekilde çözümler üretmektir. Üstelik bunun için uygun fiyatlar belirlenmekte ve enerji fiyatları verimli şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede çevreye katkıda bulunmak için çaba gösterilmektedir.

Doğuş enerji bünyesinde sahip olunan mevcut portföy 1 GW kapasiteye sahiptir. Bunun içerisinde Artvin Hidroelektrik Santrali, Boyabat Hidroelektrik Santrali ve Aslancık Hidroelektrik santrali yer almakta, enerjinin büyük kısmı bu santrallerden temin edilmektedir. Çalışılan santraller ile elde edilen enerki ülke genelinde yer alan abonelere dağıtılmaktadır.

Doğuş Enerji

Doğuş EnerjiToptan Elektrik Tic. A. Ş. Elektrik ticareti yapmaktadır. Meskenlerin ve işyerlerinin elektrik enerjisi ihtiyacını karşılayan şirket bunu uzun dönemli ve en verimli olacak şekilde planlamaktadır. Buna yönelik olarak 220plus ile elektrik tedarik hizmeti sunmaktadır.

Serbest tüketici kategorisine giren meskenler, sanayi kuruluşları ve ticarethaneler içinDoğuş EnerjiToptan Elektrik Tic. A. Ş. Elektrik tedariki konusunda avantajlar sağlamaktadır. Burada temel amaç maliyet avantajı elde etmektir. Özel şirketler kendi elektriklerini bünyelerinde kurdukları santraller ile temin edebilmektedir. Üretilen elektrik maliyet açısından uygun olduğunda bu durum elektrik satışına da imkan vermektedir.

Elektrik faturası Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen sınırın üzerinde olan tüketiciler serbest tüketici kategorisine girmekte ve kendi elektrik tedarik şirketini rahatça seçebilme hakkını elde etmektedir. Bu işlem için aboneliğin devri sırasında tüketiciler ekstra herhangi bir maliyete katlanmamakta, bu işe yönelik olarak elektrik kesintisi yaşamamaktadır. Daha detaylı bilgi edinebilmek içinwww.dogusenerji.cominternet sitesi yararlı olmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+