Voltan Elektrik Toptan Satış İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Voltan Elektrik Toptan Satış İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi

İstanbul ilinde Bağlar Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No: 35 K: 21 D: 264 Bağcılar adresinde faaliyet gösteren Voltan Elektrik Toptan Satış İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi genel merkezi belirtilen adreste yer almaktadır. İndirimli elektrik satışı ile uğraşan şirket enerji sektöründe başarılı işlere imza atmıştır. Şirketin faaliyet konusunda bakıldığında elektrik enerjisi ya da kapasitesinin toptan satışını yapmak olarak geçmektedir. Buna ek olarak şirket ana sözleşmesinde yazılı olan işler de faaliyet konuları arasına girmektedir.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından şirkete verilen lisans ile birlikte şirket faaliyetlerine başlamıştır. Bu sayede her geçen gün daha fazla tüketiciye indirimli elektrik tedarik eden şirket bu konuda daha iyiye ulaşabilmek adına sürekli olarak gelişim ve değişim göstermektedir.

Voltan Elektrik Toptan Satış İthalat Ve İhracat A. Ş

Voltan Elektrik Toptan Satış İthalat Ve İhracat A. Ş Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu kararı ve Elektrik piyasası lisans yönetmeliği hükümleri çerçevesinde faaliyet göstermektedir. 8 Ağustos 2011 tarihinde kurulan şirket elektrik tedarikinde sektördeki şirketler arasında tercih edilen şirket olma yolunda ilerlemektedir. Geçmişten günümüze kadar müşteri memnuniyeti ile hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan Voltan Elektrik Toptan Satış İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi önemli yol almıştır. Şirketin ana faaliyet amacı müşterileri, topluma, iş ortaklarına ve çalışanlarına değer katmaktır. Buna yönelik olarak tercih edilen tedarikçi olmak için çalışmalarını devam ettirmektedir. Bulunduğu rekabetçi Pazar içerisinde gücüne güç katabilmek için kesintisiz ve düzenli olarak çalışmaktadır.

Voltan Elektrik

Voltan Elektrik Toptan Satış İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi aynı zamanda çevre dostu olmasıyla da bilinmektedir. Bu sayede şirkete abone olan tüketiciler hem çevreye katkıda bulunmakta hem de elektrik enerjisi maliyetinden tasarruf etmektedir. Bu nedenle gün geçtikçe daha fazla kişi elektrik tedarik şirketi tercihini Voltan elektrikten yana kullanmaktadır. Şirket tarafından sunulan elektrik hizmetinden yararlanabilmek için serbest tüketici kategorisinde yer almak gerekmektedir. Bunun için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından her yıl güncellenen limitin üzerinde elektrik harcamasının bulunması gerekmektedir. Buna ek olarak önceki dönemlere ait elektrik faturasının bulunmaması da abonelik şartları arasında yer almaktadır. Ayrıca mekanik sayaçlar bu işlem için uygun olmadığından dolayı onun yerine dijital sayaca geçilmiş olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayan kişiler kendi elektrik tedarik şirketi tercihini Voltan Elektrik Toptan Satış İthalat Ve İhracat A. Ş. ‘den yana kullanabilmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+