CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

30/04/2018 - Şirketler

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilen perakende satış lisansı ile hizmet sağlayan CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi yaklaşık 4,5 milyon aboneye sahiptir. İstanbul ilinin Avrupa Yakasında faaliyet gösteren şirket görevli tedarik şirketi sıfatına sahiptir.

CK Boğaziçi Elektrik herhangi bir bölge sınırlaması olmadan ikili anlaşmalar ile indirimli tarifeler ve fayda kampanyaları ile elektrik enerjisi satışı yapmaktadır. İkili anlaşmalar serbest tüketiciler ile yapılmakta olup abonelere avantaj sağlamaktadır. Kapsama alanı en hızlı büyüyen perakende firmaları arasına giren şirket 2015 yılının Mart ayından itibaren her üç günde bir tane mağaza açarak hızlı bir gelişme göstermiştir. İki yüz elliden fazla müşteri işlem merkezine sahip olan şirket ülke çapında en yaygın enerji perakende kanalına sahiptir.

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A. Ş

Bir yılda ortalama otuz sekiz milyar kilovatsaatlik elektrik satış gücüne sahip olan CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş, ülkenin üç bölgesinde yedi ilde bulunan tüketiciler ile buluşmaktadır. CK Enerji ile ortaklığı bulunan şirket bağlı olduğu CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş, CK Enerji Ortaklığı Toptan Elektrik Satışı A.Ş, CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş şirketleri ile enerji sektöründe önemli bir yere sahiptir.

CK Elektrik,her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutan bir yaklaşım ile hizmet vermektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmeti esas alan şirket faaliyet gösterdiği her alanda sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir. Buna yönelik olarak da abone sayısı günden güne daha fazla olmaktadır.

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi Tarifeler

CK Boğaziçi Elektrik bünyesinde uygulanan üç tip tarife bulunmaktadır. Bunlar avantajlı aile, avantajlı işyeri ve avantajlı sanayi olarak geçmektedir. Avantajlı aile tarifesine göre yirmi dört ay serbest tüketici olma sözüne bu tarifeden yararlanılabilmektedir. 2018 yılı itibariyle belirlenen aylık tutar yetmiş yedi lira olarak belirtilmektedir. Bu tutarın üzerinde elektrik faturası olan aboneler serbest tüketici kategorisine girmektedir. Benzer koşul avantajlı işyeri ve avantajlı sanayi için de geçerlidir.

Şirketin resmi internet sitesi üzerinde online işlem merkezi bulunmaktadır. Bu sayede abonelik, fatura öde, borç sorgula, güvence bedeli iade iste, bilgi güncelle, abonelik iptali, güvence bedeli sorgulama, tüketim grafiği, müşteri girişi gibi işlemler yapılmaktadır. Bunun yanı sıra merak edilen tüm sorulara yönelik olarak cevaplar internet sitesi üzerinde detaylı şekilde yer almaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+