Uz Energy Dış Ticaret Anonim Şirketi

08/03/2018 - Şirketler
Uz Energy Dış Ticaret Anonim Şirketi

Uz energy dış ticaret anonim şirketi, gelişen sektörlere ve tüketicilerine elektrik tedarik hizmeti sağlamak amacı ile kurulmuştur. Aynı zamanda piyasa şartlarında, abonelerine kaliteli, kesintisiz ve indirimli elektrik ve tedarik hizmeti vermektedir. Uz energy dış ticaret anonim şirketi, Hüseyin Uzun ve bağlantılı olduğu bilişim sektöründe hizmet veren Tecde Group ortaklığında kurulmuştur. Şirketin söz konusu ortakları, üretim, sanayi ve diğer alanlarda hizmet vermektedir. Elektrik dağıtım ve tedarik işlemleri kalite çerçevesinde yapılmaktadır. Şirketin temel amacı, çevre dostu, yenilebilir, enerji kaynaklarını abonelerini abonelerin hizmetine sunmaktır. Şirket Türkiye enerji piyasasında yer almak için, 4628 sayılı elektrik piyasası kanunlarına uygun bir şekilde kurulmuştur. Aynı zamanda elektrik piyasası düzenleme kurumu tarafından, 2015 yılında lisansını almıştır. Şirketin en büyük amacı, elektrik üretimi veya dağıtımı sırasında çevreye zarar vermemektir. İnsana ve doğaya önem vermektedir. Uz energy şirketi çalışma alanların bu değerleri göz önünde bulundurmaktadır. Tüm faaliyetlerinde gösterdiği titizlik sayesinde çevreye verilecek tüm zararları ortadan kaldırmaktadır. Şirket yenilenme süreçlerinde çözümler üretebilen iş ortakları ile beraber ekonomik gücünü arttırmaktadır.
Şirketin genel hedefi ise, globalleşen dünyada başarısını ve saygınlığını arttırabilmektir. Uz energy bu hedefe diğer iş ortakları ile beraber ulaşmaktadır. Firmanın müşterileri memnuniyetine özen gösteren bir çalışma anlayışı vardır. Müşterilerin isteklerini ve problemlerini çözmek için kendisinden beklenen hızda hizmet vermektedir. Aynı zamanda müşterilerinin kullandıkları elektrik enerjisinin ekonomik ve verimli olması sağlanmaktadır. Firmanın çözüm stratejisi, ilerde karşılaşacak sorunlar için önlemlerin alınmasıdır. Bu kapsamda, çeşitli tedarikçi firmalardan elektrik alımı ve Enerji piyasası düzenleme kurumu tarafından belirtilen kriterler göz önüne alınmak şartı ile doğrudan elektrik satış hizmeti vermektedir. Uz energy dış ticaret anonim şirketi elektriği çeşitli alanlarda ve istenilen ölçülerde tedarik edeceğinin garantisi vermektedir. Özellikle serbest tüketici konumunda plan sanayi veya ticarethane aboneleri kaliteli elektriği indirimli fiyatlar üzerinden almaktadır.
Müşterilerin Uzenergy dış ticaret anonimi şirketi ile yaptıkları sözleşme, elektrik enerjisini serbest tüketici abonesi tarifesinde kullanma hakkı verilir. Aynı zamanda firma tarafından yapılan elektrik kullanım limiti sayesinde de size en ekonomik teklif sunulur. Uz energy olarak Türkiye’de bulunan doğal kaynakların en verimli şekilde elektrik enerjisine dönüştürmekteyiz: Doğayı ve çevre korumak adına yaptığım tüm çalışmalar, ilerleyen dönemlerde bizi Türkiye’nin en büyük elektrik satış ve tedarik firması konumuna getirecektir. Bu hedefler doğrultusunda, hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+