Batıçim Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Batıçim Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi

1966 yılında kurulan Türkiye’nin güçlü topluluklarından Batı Anadolu Grubuna ait ve enerji üretimi, satışı yapan şirket olan Batıçim Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi serbest tüketicilere yönelik olarak elektrik enerjisi tedarik etmektedir. Şirket bünyesine abone olunması son derece kolaydır. Bu sayede dileyen her serbest tüketici en kolay şekilde şirket aboneleri arasına dahil olabilmektedir. Uzman çalışma kadrosuna sahip şirket kurulduğu günden bu yana edindiği deneyim ile müşterilere özel fiyat teklifleri sunmaktadır. Üstelik aylık elektrik faturasında yüzde on oranında indirim de yaparak elektrik enerjisine ayrılan bütçenin azalmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede şirket faaliyete başladığı gün itibariyle abone ağını her geçen gün daha da genişleterek yoluna devam etmektedir.

Batıçim Enerji Toptan Satış A. Ş

Enerji Piyasası Düzenleme Kurlu tarafından serbest tüketici olabilmeye yönelik aylık elektrik harcama tutarı belirlenmektedir. Belirlenen bu limitin üzerinde kalan kullanıcılar serbest tüketici kategorisine girmekte ve kendi elektrik tedarik şirketini seçme hakkı elde etmektedir. Bu sayede serbest tüketiciler elektriklerini Batıçim Enerji Toptan Satış A. Ş bünyesinden seçerek indirimli elektriğin keyfini çıkarabilmektedir.

Şirket bünyesinden elektrik enerjisi alınmaya başlanmasından itibaren şirket personelleri abonelere sürekli destek sağlamaktadır. Bunun için şirketin internet sitesi üzerinde müşteri hizmetleri bölümü yer almakta ve bu sayede orada yer alan irtibat bilgileri aracılığıyla her türlü soru ve sorunlar için cevap bulunabilmektedir. Bu hizmetten yararlanabilmek için hafta içi sabah 8 akşam 6 saatleri arası tercih edilmelidir.

Batıçim Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi Abonelik

Batıçim Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi elektrik tedarikine abone olabilmek için irtibat bilgiler, aracılığıyla şirkete ulaşılarak abonelik talebinde bulunulmaktadır. Kullanıcıların başvuru öncesinde serbest tüketici olup olmadıklarını öğrenebilmeleri amacıyla şirket internet sitesinde serbest tüketici limiti ile ilgili mevzuat yer almaktadır. Buna ek olarak abonelik işlemleri esnasında bazı bilgilerin ve belgelerin şirkete ibraz edilmesi de gerekmektedir. Örneğin ilk aşamada aylık elektrik faturası şirkete iletilmekte ve bu fatura şirket yetkilileri tarafından analiz edilerek ilgili müşteriye en uygun fiyat teklifi sunulmaktadır.

Batıçim Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi abonesi olduktan sonra aylık elektrik faturası neredeyse her bankadan ödenebilmektedir. Aynı zamanda internet bankacılığı, kredi kartı ile ödeme gibi seçenekler de bulunmaktadır. Ödeme esnasında abonelik numarasının belirtilip kurum adı olarak Batıçim Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi seçilmesi ödeme için yeterli olmaktadır. Detaylı tüm bilgi şirketin internet sitesi olan https://batienerji.com.tr/ içerisinde yer almaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+