Hakkımızda


Elektrikpaketleri.com serbest tüketici kanunu ile birlikte tüketicilerin elektrik tedarikçilerini karşılaştırarak seçme hakkını kullanıp indirimli elektrik kullanımına geçmesi sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Elektrikpaketleri.com Türkiye genelinde onlarca tedarikçinin indirimli elektrik tarifelerini tüketicilerin kullanım seviyelerine göre karşılaştırmalı olarak sunar. Tüketiciler sunulan tarifelerden kendilerine uygun olduğunu düşündükleri tarifeler için tedarikçilerden nihai teklif isteyip başvuruda bulunarak ucuz elektrik kullanmanın keyfini yaşayabilirler.

Sonradan değişen şartlar ve ek ücretler yok

Elektrikpaketleri.com aracılığı ile size iletilen teklifin ve sözleşmenin koşullarında sonradan herhangi bir değişiklik olmaz ve sizden ek ücretler talep edilemez. Tüketicilerin güvenle ucuz elektrik kullanabilmesi için tüm süreç EPDK denetiminde yapılmaktadır.

Tamamen ücretsiz

Daha ucuz elektrik için Elektirikpaketleri.com veya tedarikçilerimiz fatura taşıma işleminden hiçbir ücret talep etmez. Geçiş işlemi tamamen ücretsizdir.

Gerekli işlemleri evinizden halledebilirsiniz

Fatura taşırken imzalanması gereken sözleşme kapınıza gönderilir. İşlemler sizi herhangi bir sebeple meşgul etmez. Geçiş sırasında sayıcınız değişmeyeceğinden kesinti gibi durumlar olmaz. Maksimum 1 ay içerisinde indirimli elektrik kullanımına geçmiş olursunuz.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+