Bosen Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

28/05/2018 - Şirketler

Bosen Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

5 Ocak 2012 tarihinde kurulanBosen Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi1994 yılında bu yana ülkenin ilk organize sanayi bölgesi olan Bursa Organize Sanayi Bölgesinin içerisinde Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü işbirliği ile elektrik üretim tesisi kullanmıştır. Bu tesis ile birlikte serbest tüketici adı verilen elektrik enerjisi kullanıcılarına elektrik enerjisi tedarik edilmiştir. Bunun için işinde yeterli tecrübeye sahip satış ekibi faaliyet göstermiş ve enerji tedarik sürecinde ticari fırsatlar müşterilere sunulmuştur. Bu sayede şirket kurulduğu gün itibariyle enerji piyasasında etkin rol almaya başlamıştır. Yapılan çalışmalar şirketin kısa süre içerisinde sektörde önemli bir yer edinmesine önemli katkıda bulunmuştur.

Bosen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş

Bosen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Şbünyesinde faaliyet gösteren satış ekibi elektrik piyasasını yakından takip etmektedir. Buna yönelik olarak müşterilerin elektrik enerjisi ihtiyacını karşılamak üzere uzun dönemli enerji anlaşmaları yapmaktadır. Şirket bünyesinde çalışan personeller elektrik piyasası süreci ve mevzuatları hakkında gerekli tüm bilgilere sahiptir. Buna yönelik olarak şirket bünyesindeki müşterilere alternatif ödeme seçenekleri sunulmakta ve kaliteli hizmet neticesinde ekonomik çözümler sağlanmaktadır.

Bosen Elektrik, elektrik enerjisini en uygun fiyatlı ve en kaliteli şekilde sunmak için çalışmalar yapmaktadır. Buna yönelik olarak müşteriler ile uzun vadeli iş ortaklığı hedeflenmekte ve enerji tedarik sürecinin her evresinde ilgili müşteriye destek olunmaktadır. Tüm bu faaliyetleri mevzuata ve piyasaya uygun sürdürebilmek adına şirket 23 Şubat 2012 tarihinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından toptan satış lisansı almıştır. Yirmi yıllığına alınan bu lisans ile şirket elektrik toptan satışı yapabilmektedir.

Bosen Elektrik Enerjisi

Organize Sanayi Bölgesi Pembe Caddesi 2. Sokak No:2 Nilüfer Bursa adresinde faaliyet gösterenBosen Elektrik EnerjisiToptan Satış Anonim Şirketi ucuz ya da indirimli elektriği serbest tüketici kategorisinde bulunan kişi ya da kurumlara tedarik etmektedir. Bunun için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen ulusal tarifeler baz alınmakta ve bunun üzerinden indirim yapılmakta ya da daha az fatura ödenmesi sağlanmaktadır. Yapılan düzenlemelere göre aylık elektrik faturası seksen iki liradan fazla olan tüketiciler kendi elektrik tedarik şirketini seçebilmek hakkına sahiptir. Bu sayede serbest tüketici kategorisine geçerek ve elektrik tedarik şirketini Bosen Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi olarak değiştirerek ucuz elektrik kullanımına başlanabilmektedir. Bu konuda gerekli tüm bilgiler şirketin internet sitesi olanwww.bosenenerji.comüzerinde yer almaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+