Aycan Toptan Elektrik Ticaret Anonim Şirketi

13/03/2018 - Şirketler

Aycan Toptan Elektrik Ticaret Anonim Şirketi

Aycan toptan elektrik ticaret anonim şirketi, enerji sektörde sahip olduğu 30 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir. Firma aynı zamanda ulusal ve uluslararası fındık ticareti de yapmaktadır. Kariyerindeki profesyonelliği enerji sektörüne aktarmayı başarmıştır. Fındık sektöründeki başarısı, dünya sıramasın da birinci seçilmesine neden oldu. Aycan enerji, kesintisiz tüketim için sürekli elektrik anlayışına sahip olmakla beraber sektördeki üretim gücünü de arttırdı.

Modern dünyanın önemli ihtiyacı olan enerjinin, üretim hizmetine 2009 yılında başladı. Aycan enerji ticari disipline sahip olan bir ekipten oluşmaktadır. Aynı ekip, şirketin fındık sektöründe başarıya ulaşmasının en büyük sebeplerinden biridir. Aycan toptan elektrik ticaret anonim şirketi, yenilebilir enerji kaynakları üzerine yoğunlaşmaktadır.

Enerji, günümüzün şartlarından biri olmakla beraber, her ülkenin de ihtiyaç duyduğu elektriğin üretim kaynağıdır. Bu amaçla, ülkemizin elektrik enerjisi ihtiyacının bir bölümünü karşılamaktadır. Aycan enerji firmasının, su kaynakla kullanılarak üretim yapan iki tesis bulunmaktadır. Bu tesisler yerli sermaye ile faaliyete geçmiştir. Şirketin hedefleri, rüzgar ve güneş gibi yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak, yeni tesisler kurmaktır. Aycan elektrik, kuruluş tarihinden itibaren ekonomik gücünü kıs bir süre içinde arttırmıştır.

Rekabet ortamına girerek, yeni projeleri ile başarısını kanıtlamıştır. Son yıllarda alt yapı çalışmalarına önem vermektedir. Firmanın önemli bir kriteri ise, yaptığı tüm projelerde doğayı korumaktır. Bu sebeple yenilebilir enerji kaynaklarını kullanmaktadır. Aynı zamanda, yılında tedarik hizmetine 2014 yılında başlamıştır. Türkiye elektrik piyasası denetleme kurumu tarafından lisansını yine 2014 yılında almıştır.

Aycan toptan elektrik ticaret anonim şirketinin, çalışma prensibi dürüstlük üzerine kurulmuştur. Şirkete göre, dürüstlük önemli bir sermayedir. Fındık sektöründe başarıyı yakalamasının sebeplerinden biride, ticari hayatında gösterdiği dürüstlük ve müşteri memnuniyetidir. Aycan enerji, güvenilir bir hizmetin adresi haline gelmiştir. Bu başarısını enerji sektörüne de taşımıştır. Şirketin diğer bir özelliği ise, şeffaf ticaret anlayışıdır. Tüm müşteriler istediği zaman, şirketin çalışma alanlarına girebilir. Aynı zamanda adil müşteri ilişkilerinin yürütüldüğü, yöneticilik anlayışına sahiptir. Ticaret anlayışını, ikili ilişkilerin vermiş olduğu güven üzerine inşa etmiştir. Enerji sektöründeki başarısı, ülke ekonomisine de yansımıştır. Aycan enerji, özellikle Düzce ilinin elektrik ihtiyacını karşılamaktadır.

Ekonomik hizmeti, kaliteyle buluşturmuştur. Ekonomik hizmeti, kaliteyle buluşturmuştur. Bölgede faaliyet gösteren birçok firma ve yerleşim konutları, ihtiyacına uygun elektrik tarifelerinden yararlanmaktadır. Böylece tüm abonelere, kullandığı elektrik üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Aycan enerji, önümüzdeki yıllarda ekonomik faaliyetlerini ve yatırımlarını arttıracağının garantisini vermiştir


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+