Tenera Enerji Ticaret Anonim Şirketi

08/03/2018 - Şirketler

Tenera Enerji Ticaret Anonim Şirketi

Tenera enerji ticaret anonim şirketi, Global yatırım holding tarafından kurulmuştur. Yurtdışında ve yurt içinde hizmet vermektedir. Kuruluş amacı, elektrik ticareti sektöründe faaliyetler göstermektir. Aynı zamanda Elektrik piyasası düzenleme kurumundan, elektrik tedarik lisansını almıştır. Tenera Enerji ticaret anonim şirketi, güçlü finansal alt yapısı ve alanında uzman çalışma arkadaşları ile hizmet vermektedir. Müşterilerine, uygun fiyat üzerinden sürdürebilir enerji elektrik üretim ve tedarik işlemlerini sağlamaktadır. Teneta enerji, ekonomik anlamda gelişmiş ve elektrik üretim alanında başarıya ulaşmıştır.

Firmanın en önemli özellikleri ise, elektrik ve ısı enerjisine bağlı olan giderlerin minimum seviyeye indirmektir. Birçok müşterisine, tasarruflu enerji kullanımı sağlamaktadır. Ayrıca Karbon ayakizi enerji izleme sistemleri kurarak, kullanılan elektriğin kontrolünü sağlamaktadır. Böylece her hangi bir anormal elektrik tüketiminin takibini yapmakta ve bunun sonucunda gerekli önlemleri almaktadır. Ternera enerji firmasının diğer bir özelliği ise, enerjinin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır.

Talep edildiği taktirse şebeke yükünüzü azaltan çalışmalar yaparak bütçenize katkıda sağlamaktadır. Tenera enerji ticaret anonim şirketi, sanayi ve ticarethane kullanıcıları içinde çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerine, elektrik enerjisinin kritik önem taşıdığı alanlarda arıza sorunun yaşanmasını engellemek için bakım hizmetlerini zamanında vermektedir. Bu sayede hem kullanım güvenliğini sağlanmış hem de üretim kayıplarının önüne geçilmiş olur. Aynı zamanda yapılan tarife kontrolleri ile abonenin doğru bir tarife üzerinden elektrik tüketmesi sağlanmaktadır.

TENERSA ENERJİ ŞİRKETİNİN KALİTE POLİTİKASI

Abonelerine yönelik elektrik ticareti, dağıtımı ve elektrik panolarının bakım ve onarımları anlaşmalar dahilinde yapılmaktadır. Firmanın vizyonu müşterilerine, iş ortaklarına ve ülke ekonomisine değer katmak amacı ile kurulmuştur. Temel hedefi hizmet verdiği alanda yenilikçi, çağdaş ve ekonomik hizmetin tek adresi olabilmektir. Aynı zamanda toplam kalite yönetim hizmetlerini benimsemiştir. Bu doğrultuda kalite hedeflerine ulaşmak için çalışmalar ve yeni projeler geliştirmektedir.

Tenera enerji, enerji piyasasın da hizmet veren diğer firmalardan farkı ise, enerji tedarik ve üretim aşamalarını Global Yatırım Holding bünyesinde gerçekleştirmesidir. Global holding, enerjinin üretim faaliyetlerinin çözüm ortağı olmuştur. Bu bağlamda gelişmiş teknoloji ile yapılan çalışmalar sayesinde Tenersa enerji, ekonomik gücünü ve yatırımlarını arttırmıştır. Her müşterisine ayrı bir önem vermektedir. Aynı zamanda ihtiyaç ve beklentilere hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Enerjinin verimli kullanılması için, işletme sürekliği ve kullanım potansiyelinin takip edilmesi gerekir. Tenersa enerji, tüm abonelerine bu hizmeti vermektedir: Müşterilerine enerji konusunda çözüm ortaklığı olmuş ve hedeflenen karma modelin öncüsü olmayı amaçlamıştır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+