Süper Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Süper Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

Süper Grup bünyesinde faaliyet gösteren Süper Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi sürekli gelişim ve değişim gösteren bir yaklaşıma sahiptir. Grubun merkezi İstanbul ilinde Mehmet Akif Mahallesi Bahariye Caddesi Atmaca Sokak No: 53 / 55 Küçükçekmece adresinde faaliyet göstermektedir.

Süper Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi serbest tüketici kategorisinde bulunan tüketicilere mevcut elektrik tarifesinden daha ucuz elektrik temin etmekte ve böylece esnek koşullat altında müşterilere çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Serbest tüketici kategorisine girebilmek için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen elektrik enerjisi miktarından fazla tüketim olması gerekmektedir. Ayrıca iletim sistemine doğrudan bağlı olması nedeniyle tedarikçi seçme serbestliğine sahip gerçek ve tüzel kişiler de tedarikçi seçmekte özgürdür. Serbest tüketiciler ikili anlaşma yapılarak istedikleri elektrik tedarik şirketini seçme hakkına sahiptir. Bunun için gerekli başvurular yapılmakta, tüketicilere esnek ve onlara uygun anlaşmalar yapılmakta, şirket bünyesinde sağlanan avantajlı fiyatlardan yararlanma fırsatı elde edilmektedir.

Süper Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş

Süper Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş tüketicilere indirimli ve ucuz elektrik fırsatını sunmaktadır. Bu sayede aylık elektrik maliyeti minimum düzeye indirilmektedir. Bu hizmetten yararlanabilmek için Süper Elektrik bünyesine indirimli elektrik abonelik başvurusunda bulunmak gerekmektedir. Yapılan başvuru şirket temsilcileri tarafından incelenmekte ve ilgili tüketicinin aylık elektrik tüketimine yönelik olarak kendisine fiyat teklifi sunulmaktadır. Bu teklife yönelik olarak tüketici gerekli incelemeyi yapmakta ve eğer olumlu dönüş olursa abonelik süreci başlatılmaktadır. Mesken aboneliği için istenen belgeler genellikle az sayıda olmaktadır. Bunlar arasında tüketiciye ait bilgiler, elektrik bağlantısına ait bilgiler ve buna benzer detaylar yer almaktadır.

Süper Elektrik Enerjisi

Süper Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi bünyesinde elektrik almak için başvuru aşamasında tüketicinin elektrik kalitesinde herhangi bir azalma ya da elektrik enerjisinde geçiş nedeniyle bir kesinti meydana gelmemektedir. Eğer kullanılan elektrik sayacı mekanik ise bunun dijital olan sayaç ile değiştirilmesi gerekmektedir. Bu süreçte fiziksel olarak yapılması gereken tek işlem budur. Kullanılan elektrikte herhangi bir değişiklik görülmemektedir. Önemli olan nokta aylık elektrik faturasının indirimli olarak gelmesidir. Süper Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş olarak firma her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bunun için güncel kampanyalar düzenlemekte, tüketiciler için çeşitli avantajlar sağlanmaktadır. Şirket hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.superenergy.com.tr internet sitesi ziyaret edilebilir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+