Adb Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Adb Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilen lisansa sahip firmalar arasında yer alan Adb Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi 7 Ekim 2010 tarihinde kurulmuştur. Şirkete verilen lisans toptan dağıtım lisansı olup yirmi yıl süresi bulunmaktadır. Şirket Kahramanmaraş ilinde Gaziantep yolu üzeri Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Erkenez Mevkii 4. Km Dulkadiroğlu adresinde faaliyet göstermektedir.

Enerji meslek grubunda yer alan Adb Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi bulunduğu bölgede kullanıcılarına yönelik elektrik ticareti konusunda hizmet vermektedir. Şirketin faaliyet göstediği kategorilere bakıldığında bunlar içerisinde elektrik ticareti, enerji dağıtımı ve kontrolü, enerji ve yakıt gibi kategoriler yer almaktadır. Şirket sektörde yer alan diğer firmalar arasında tercih edilen tedarikçi olmak için çalışmalar yapmaktadır.

Adb Elektrik Enerjisi Toptan Satış Ltd. Şti.

Adb Elektrik Enerjisi Toptan Satış Ltd. Şti. serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik eden şirketler arasında yer almaktadır. Bu şirketlerden elektrik tedarik edebikmek için serbest tüketici olup kendi tedarik şirketini kendin seçebilme özgürlüğüne sahip olmak gerekmektedir. Bunun için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen aylık elektrik kullanım limitinin üzerinde olunması gerekir. Bu takdirde gerekli koşullar sağlanarak ADB Elektrik Enerjisi bünyesine abonelik başvurusu yapılır. Bu başvuru üzere şirketteki müşteri temsilcileri gerekli incelemeleri yaparak abonelik sürecine yönelik olarak bilgilendirme yaparlar.

Adb Elektrik Enerjisi

Adb Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi bünyesinde elektrik tedarik edebilmek için ilgili tüketici bir aylık elektrik faturasını incelenmek üzere şirkete gönderir. Yapılan incelemeler sonrası tüketici süreç ve durum ile ilgili olarak bilgilendirilir ve kendisine elektrik kullanım tutarına yönelik olarak fiyat teklifi yapılır. Bu teklifin tüketici tarafından onaylanması ile birlikte abonelik sürecinin başlangıç aşaması tamamlanmış olmaktadır. Daha sonraki aşamada abonelik için gerekli belgeler tamamlanır ve şirket ile tüketici arasında sözleşme imzalanması sağlanır. İmzalanan sözleşmenin onaylanması için Enerji Piyasaları İşletme A.Ş. ‘den onay gelmesi beklenir. İşlemlerin onaylanması ile birlikte abonelik süreci tamamlanmış olmaktadır.

Adb Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi tedarikçi seçilip elektrik enerjisi alınmaya başlandıktan sonra aylık elektrik faturalarının ciddi oranda azaldığı görülmektedir. Şirketin indirimli elektrik sunması serbest tüketiciler için avantaj sağlamaktadır. Piyasanın liberal hale gelmesiyle ön plana çıkan serbest tüketici kavramı sayesinde pek çok kişi maliyet avantajı elde etmektedir. Bu durum da elektrik kullanıcılarının ilgi ile takip ettiği bir uygulama olarak bilinmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+