Cfc Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

21/05/2018 - Şirketler

Cfc Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

Çiftçiler Grup şirketi olan ve 2012 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından Elektrik toptan satış lisansı alan Cfc Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanı içerisinde elektrik satışı ve ticareti yer almaktadır.

Şirketin kuruluş amacı enerji sektöründe tercih edilen, uzun ömürlü ve güvenilir bir firma olmaktır. Enerji tedariki yapılan müşterilere bu hizmetin sürekliliğini sağlamak için çalışan şirket uzun vadede müşterilerin güvenini kazanmak için çaba sarf etmektedir. Aynı zamanda şirket enerji sektöründe elektrik üretim ve satışında güçlü ve karlı konumda olmayı amaçlamaktadır. BU amacı gerçekleştirmek amacıyla şirket sürekli gelişim göstermektedir.

Cfc Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş

Çiftçiler grup bünyesinde bulunan Cfc Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş enerjiyi yenilenebilir elektrik üretim tesislerinde üretmektedir. Burada üretilen enerji serbest tüketici adı verilen müşterilere tedarik edilmekte ve bu işlem içi en uygun fiyatlar belirlenmektedir. Şirket bünyesinde önemli bir kaynak olan Kırıkdağ Hidroelektrik Santrali ve aynı bölgede yer alan diğer üç hidroelektrik santral karbon salınımı yapmamaktadır. Böylece doğal yaşama zarar vermemekte ve çevreci özellik taşımaktadır. Ayrıca bu santrallerin hepsi lisanslarını almıştır.

Şirket tarafından elektrik fiyatı belirlenirken TEDAŞ’ın dağıtım sistemi esas alınmakta ve orada belirlenen fiyat üzerinden indirim yapılmaktadır. Bu sayede elektrik CFC Elektrik Enerjisi bünyesinden elektrik tedarik eden müşteriler elektrik maliyetlerini minimum düzeye indirmektedir. Buna ek olarak santrallerde üretilen yeşil elektrik ile atmosferi ve doğayı korumak adına önemli bir adım atılmaktadır.

CFC Elektrik Enerjisi İndirimli Elektrik Satışı

Cfc Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi Enerji Piyasası Ve Düzenleme Kurulu tarafından kendilerine verilen Toptan Elektrik Satış Lisansı ile ülke genelinde bulunan tüm sanayi ve ticaret işletmelerine elektrik enerjisi tedarik etmektedir. Devlet güvencesi altında sürdürülen faaliyetler ve enerji satışı Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezi ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından denetlenmektedir.

CFC Elektrik bünyesinde elektrik tedarik edilmeye başlandığında mevcut elektrik altyapısında herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Buna ek olarak fatura okuma işlerinde, elektrik hatlarında ya da bakım onarım faaliyetlerinde de farklılık yapılmamaktadır. Elektriğin kalitesinde de değişiklik yapılmamakta olup en önemli farklılık aylık ödenen elektrik faturasında ortaya çıkmaktadır. Şirket hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek adına www.cfcenerji.com internet sitesi yararlı olmaktadır. Sitede yer alan sorularınız kısmında merak edilen pek çok soruya yanıt bulunabilmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+