Avem Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Avem Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

Avem Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi 3 Mart 2001 yılında yürürlüğe giren enerji piyasası kanuna yönelik olarak faaliyet göstermektedir. Bu amaçla şirket Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilen elektrik toptan satış lisansını almış ve buna el olarak Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezi’ne kayıt yaptırmıştır. Bunun neticesinde şirket serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik etmek ile görevlidir.

Serbest tüketici statüsüne girebilmek için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından belirlenen elektrik kullanım miktarının üzerinde kullanım yapılması gerekmektedir. Bu sayede tüketiciler kendi elektrik tedarik şirketlerini kendileri seçebilme hakkı elde etmekte ve böylelikle aylık elektrik faturası maliyetinden avantaj elde edebilmektedir.

Avem Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş.

Şirket elektrik enerjisi sunarken düşük maliyetli, çevre dostu ve sürdürülebilir olmasına özen göstermektedir. Buna yönelik olarak gerçekleştirilen tüm faaliyetler Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu denetimi altında olmaktadır. Avem Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olup serbest tüketicilerin elektrik ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır.

Sürekli olarak başarılı ve kaliteli olmayı hedef olarak belirleyen Avem Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş. müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. İnsan ve çevre anlayışı ile faaliyetlerine yön veren şirket müşteri odaklı olarak davranmakta, gelişen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda yatırımlarına hız kazandırmaktadır. Bu sayede ülke ekonomisine her geçen gün daha fazla hizmet vermektedir.

Avem Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi bünyesinde sunulan hizmetlere bakıldığında bunlar içerisinde müşteri önceliği, daha anlaşılır ve güvenilir faturalandırma sistemi, sürekli destek, tüm ülkeye hizmet, anlaşılır ve güncel bilgiler yer almaktadır. Bu ilkelerin hepsi şirket için olmazsa olmazlar arasında sayılmaktadır.

Avem Elektrik Enerjisi Elektrik Satışı

Enerjiniz bizden sloganı ile yola çıkan Avem Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi kurumlara özel çalışmalar yapmakta ve aylık elektrik maliyetlerini düşürmeye yönelik fiyat teklifleri sunmaktadır. Şirket bünyesinde sunulan ucuz elektrikten yararlanabilmek için şirket ile irtibat kurulması yeterli olmaktadır. Sektörde yer alan tedarik şirketleri belirlenen tarifeler üzerinden indirim yapma hakkına sahiptir. Bu hakkını kullanan Avem Enerji, müşteri temsilcileri aracılığıyla ilgili tüketicinin aylık elektrik kullanım miktarını göz önünde bulundurarak incelemeler yapmakta ve ilgili tüketiciye özel indirim oranı uygulamaktadır. Dolayısıyla Avem Enerji bünyesinde elektrik tedarik edilmeye başlandığı ilk aydan itibaren aylık elektrik maliyetleri düşmekte ve fatura toplamı azalarak karlılık oranı artmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+