Aycan Toptan Elektrik Ticaret Anonim Şirketi 2

13/03/2018 - Şirketler

Aycan Toptan Elektrik Ticaret Anonim Şirketi 2

Aycan elektrik toptan satış anonim şirketi, Düzce ilinde faaliyet göstermektedir. Sektörde 30 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Elektrik enerjisinin doğru kullanımı hakkında müşterilerine bilgiler vermektedir. Ulusal ve uluslararası platformda faaliyet göstermektedir. Güçlü alt yapısı ile hizmet veren Aycan elektrik, çalışma prensibini kaliteye bağlamıştır. Kesintisiz elektrik hizmeti ile müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Ekonomik yatırımlarını arttırmış ve kısa bir süre de enerji sektöründe adından bahsettirmeyi başarmıştır. Firmanın önemli özelliklerinden biride, üretime değer vermesidir. Enerji sektöründe, Düzce sahasın da yatırımlar yapmaktadır. Özellikle elektrik dağıtım ve tedarik hizmetlerini arttırmıştır. Yaptığı bu çalışmalar sayesinde, ülke ekonomisine de değer kazandırmıştır. Elektrik tedarik işlemlerini, güçlü alt yapısı ile sağlamaktadır. Bulunduğu bölgede birçok eve ve iş yerine elektrik tedarik hizmeti vermektedir. Aycan enerji, 2009 yılında kuruldu.

Kuruluş amcı ise, müşterilerine kaliteli ve ekonomik elektrik enerjisi sağlamaktır. Firma aynı zamanda müşterilerine ve çalışanlarına ayrı önem vermektedir. Müşterilerinin elektrik hizmetlerini karşılayabilmesi için, özel yatırımlar gerçekleştirmektedir. Aycan elektrik enerji tedarik şirketi, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından lisansını almıştır.

Enerji günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biridir. Bu sebeple, fıkdık sektöründe aldığı başarıyı, enerji sektörüne de taşımıştır. Elektrik tedarik hizmetlerine 2014 yılında başlamıştır. Yaptığı çalışmalar ile elektrik enerjisinin doğal yollar ile üretilmesini sağlamıştır. Aycan elektrik tedarik şirketi, yaptığı çalışmalarda çevre faktörünü de göz önünde bulundurmaktadır. Özellikle elektrik enerjisinin dağıtımı sırasında çevreye hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Ticaret anlayışını, enerji sektörüne de yansıtmış ve başarıyı yakalamıştır. Aycan enerji, yenilebilir enerji kaynakları üzerinde durmaktadır. Özellikle enerji kullanımının kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Düzce’de elektrik kullanımının doğru bir şekilde gerçekleşmesi için çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Şirketin en büyük hedefi ise, enerji sektöründe lider bir firma konumuna gelmektir. Ayrıca firmanın diğer bir hedefi ise, Türkiye’deki çalışma alanlarını genişletmek ve farklı bölgelerde elektrik hizmeti vermektir.

Firma aynı zaman da ülkemizde kullanılan elektrik enerjisinin ithalatını yapmayı ve ülkemizin ekonomisini geliştirmeyi de hedeflemiştir. Aycan enerji, çalışmalarını yurt dışına taşımayı düşünmektedir. Fındık sektöründe yurt dışında tanınmış bir firmadır. Özellikle çalışma arkadaşları sayesinde, aynı başarıyı enerji sektörüne de taşımayı ilke edinmiştir. Bu düşünce ile elektrik enerjisi yatırımlarını arttırmayı planlamaktadır. Yakın bir zaman da gerçekleşmesi planlanan elektrik üretim santralleri kurumu için projelerine ve çalışmalarına başlamıştır. Firma, kısa bir süre önce kurulmasına rağmen, müşteri potansiyeli bakımından zenginleşmiştir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+