Ewe Enerji Anonim Şirketi

27/05/2018 - Şirketler

Ewe Enerji Anonim Şirketi

2009 yılında faaliyete geçenEwe Enerji Anonim Şirketienerji sektöründe vazgeçilmeyen ve güvenilir bir isim haline gelmiştir. Şirket bünyesinde sunulan hizmetlerin hepsi müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak şekillenmektedir. Şirketin kendine ait portföy yönetim tecrübesi ve müşteri odaklı çözümleri bulunmaktadır.

Ewe enerji ülke içindeki dağıtım şirketlerine ve serbest tüketicilere esnek satış çözümleri sunmaktadır. Buna ek olarak şirket Türkiye’deki en büyük özel toptan doğalgaz satış portföyüne sahiptir. Şirketin iki milyar metreküp ticaret hacmi bulunmaktadır.

Ewe Enerji Anonim Şirketi 2014 yılında bir önceki yıla oranla enerji cirosunu yüzde 256 artırmış ve bu özelliği sayede Capital 500 listesine girerek en hızlı büyüyen şirket unvanını kazanmıştır. Aynı zamanda Fortune 2014 Türkiye 500 listesinde yılı yetmiş yedinci sırada bitirmiştir.

Ewe Enerji A. Ş

Ewe Enerjibünyesinde 2014 yılında ciddi miktarda doğalgaz ticareti gerçekleştirmiş ve bu sayede BOTAŞ’tan sonra en büyük oyuncu unvanını devam ettirmeyi başarmıştır. Doğalgaza ek olarak elektrik alanında da önemli başarılara imza atan Ewe enerji Almanya’dan deneyim ve bilgi aktarımı yapmıştır. Böylelikle şirket müşterilerine fiyat rekabetinden daha ileride katma değerli hizmet sunmaktadır. Şirket aynı zamanda elektrik satışına ek olarak dönüşüm projeleri ile de adından söz ettirmektedir. Bunun neticesinde Bursa, İstanbul ve Kayseri bölgelerinde şirkete bağlı müşteri sayısında kayda değer derecede artış görülmektedir.

Ewe enerji A. Şoperasyonel ve teknik altyapısını güçlendirmekte, bunu Türkiye enerji piyasalarının liberalleşme amacına yönelik olarak yapmaktadır. Buna yönelik olarak Almanya’dan seksen beş yıllık bilgi birikiminden ve tecrübeden yararlanmaktadır.

Ewe Enerji Anonim Şirketi Elektrik Doğrudan Satış

Mesken, sanayi ve ticarethane müşterilerine doğrudan elektrik satışı yapan Ewe Enerji Anonim Şirketi müşteri odaklı ve güvenilir hizmet anlayışı üzerine kuruludur. Sunulan bu hizmetten yararlanabilmek için serbest tüketici konumunda olunması gerekmektedir. Ewe enerji bünyesinde elektrik tedarik edebilmek için internet sitesi üzerinden firma ile irtibat kurulabilmektedir. Bunun içinwww.eweenerji.com.trinternet sitesi hizmet vermektedir. Buna ek olarak şirket iletişim bilgilerini kullanarak da talepte bulunmak mümkündür.

Ewe Enerji Online İşlemler

Ewe enerji online işlemlerüzerinden elektrik faturası ödeme imkanı bulunmaktadır. Bu işlem için sitede online işlemler kısmında sözleşme numarası girilme kısmı bulunmaktadır. Bunun ardından sorgulaya tıklandığında aylık ödenecek elektrik faturası ekrana gelmektedir. Buna ek olarak Ewe Enerji Anonim Şirketi ile ilgili merak edilen pek çok sorunun yanıtı internet sitesinde yer almaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+