Tesaş Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

27/05/2018 - Şirketler

Tesaş Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

PURSAN A.Ş bünyesinde yer alanTesaş Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketiüretimden son kullanıcıya kadar olan süreçte yüksek hizmet kalitesi anlayışı ile kurulmuştur. Şirketin bağlı bulunduğu PURSAN A. Ş kaliteyi her zaman ön planda tutmuştur. Deneyimli ve dinamik personel kadrosuna sahip olan şirket enerji alanında yaptığı yatırımlar ile hem ulusal hem de uluslar arası düzeyde adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Buna yönelik olarak düzenlenen enerji projeleri ile elektrik enerjisinin üretimini ve toptan satışını yapmaktadır.

Şirket elektrik enerjisinin satışını yapabilmek adına Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilen Toptan satış lisansını almıştır. Aynı zamanda gerekli prosedürünü usulüne uygun şekilde sürdürebilmesi adına Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezine de kayıt yaptırılmıştır.

Tesaş Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş

Tesaş Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Şkuruluş amacı hem yurt içinde hem de yurtdışında elektrik enerjisi üretimi ve ticareti yapmaktır. Bu amaca yönelik olarak elektrik enerjisinin üretimi, alımı, satışı, ithalatı ve ihracatı, son kullanıcılara tedarik edilmesi faaliyetleri sürdürülmektedir. Faaliyetler kapsamında elektrik tüketicilere ucuz olarak verilmektedir. Şirket elektrik piyasası çerçevesinde elektrik enerjisi ya da kapasitesinin ticaretini yapmakta, toptan satışını gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak tedarik edilen elektrik doğrudan serbest tüketicilere de satılmaktadır. Serbest tüketici kategorisine girerek indirimli elektrikten yararlanabilmek için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen aylık elektrik kullanım tutarının üzerinde olmak gerekmektedir.

Tesaş Elektrik müşteri odaklı bir satış ve hizmet faaliyeti sürdürmektedir. Şirketin amaçları arasında tüketim portföyünü maksimum düzeyde artırmak ve elektrik tedarikinin kendi üretim kaynakları tarafından yapılmasını sağlamak yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana şirket müşterilerin tercih ettiği tedarikçi şirket olmak amacıyla hareket etmektedir. Buna yönelik olarak müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutmayı amaçlamakta, paylaşıma dayalı yaklaşımlar oluşturmakta ve tüm süreçlerini bu doğrultuda yönlendirmektedir.

TESAŞ Elektrik Enerjisi

Tesaş Elektrik EnerjisiToptan Satış Anonim Şirketi bünyesinden indirimli elektrik alabilmek için aylık elektrik faturasının yüz elli liranın üzerinde olması gerekmektedir. Bunun neticesinde şirket bünyesinde sunulan avantajlı, kesintisiz, esnek ve rekabetçi indirimli elektrik tarifelerinden yararlanmak mümkün olmaktadır.

Elektrik piyasasında faaliyet göstermeye başladığı günden itibarenTesaş Elektrikher zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Buna yönelik olarak müşteri taleplerine en özel ve en uygun koşulları sunmaktadır. Şirket bünyesinde abone olabilmek içinwww.tesas.orgadresinden online başvuru yapılabilmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+