Yetaş Enerji Tedarik Anonim Şirketi

28/05/2018 - Şirketler

Yetaş Enerji Tedarik Anonim Şirketi

Yetaş enerji tedarik şirketi Yıldırım holding bünyesin dehizmet vermektedir. Merkez yönetimi İstanbul’da olan firmanın aynı zamanda dünyanın 4 kıtasında, 21 ülkede ve 11 farklı sektörde rol almaktadır. Enerji sektöründe Türkiye’de önde gelen firmalar arasındadır. Yetaş firması, 152 MW kurulu santral gücüne sahiptir. Şirketin hedefi ise, 2025 yılına kadar yurtiçinde 5.000 MW kurulu yatırım gücüne sahip olmaktır. Bu hedefe ulaşmak için yatırımlarına hız vermiştir. Başarısı ve özel projeleri sayesinde üretici bir firma konumuna yükselmiştir. YETAŞ, enerji üretim faaliyetlerinin yanı sıra serbest enerji tüketim maliyetlerini azalmak adına da hizmetler sunmaktadır. Sektörde öne çıkmasının nedenleri ise, finansal gücü, üretim kapasitesi, güçlü müşteri potansiyeli ve edinmiş olduğu tecrübelerdir. Tüm çalışma arkadaşları müşteriler ile birebir iletişim kurmaktadır. Böylece güçlü iletişim sayesinde, meydana gelebilecek sorunlar için önceden tekbirler alınmaktadır. Bu uzmanlık ve tecrübe her zaman müşterilerin memnuniyetini arttırmaktadır.

Yetaş enerji tedarik anonimi firması hizmet verdiği alandaki birikimlerini ve projelerini, teknolojik alt yapısı ile birleştirmiştir. Bu sayede Türkiye’nin önde gelen elektrik tedarikçileri ile elektrik abonelerin buluşma noktası haline gelmiştir. Tasarladığı yenilikçi ve dinamik iş modelleri ile ucuz elektrik hizmetleri vermektedir. Müşterilerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde elektrik ihtiyaçlarını gidermesi için alt yapı çalışmaları yapmaktadır. Çalışma prensibini, kaliteli, kesintisiz ve ekonomik olmasını sağlayacak bir şekilde belirlemiştir. İster çalışma alanları isterse iş yerleri olsun, her ortamda aboneler indirimli elektrik tarifesinden yararlanabilmektedir. İndirimli elektrik tarifesi hızlı bir şekilde kullanıcılara ulaşmaktadır. Bu tarifenin diğer bir artısı ise, enerji maliyetini düşürmektedir. Firma müşteri memnuniyetine önem vermekte ve elektrik dağıtım hizmetini her geçen gün geliştirmektedir. Yaptığı çalışmalar ile ülke ekonomisine katkıda bulunmakta ve doğal yöntemleri kullanarak enerji üretimi yapmaktadır.

Türkiye’de elektrik birim fiyatları Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından belirlenmektedir. Bu fiyatlar ulusal tarife diye isimlendirilmekte ve 3 ayda bir güncellenmektedir. Fiyatlar ülke genelinde aynıdır. Satış işlemi tüm abonelere ve elektrik tedarikçilerine aynı fiyat üzerinden uygulanır. EPDK tarafından belirlenen elektrik tüketim limitini aşan kullanıcılara serbest tüketici olma hakkı verilir. Yani kullanıcılar tedarikçilerini kendi seçebilir ve seçilen firma tarafından belirlenen fiyat üzerinden elektrik satışı gerçekleşir. Bu sebeple Yetaş enerji anonim şirketi, serbest tüketici olan müşterilerine özel paketler hazırlamaktadır. Bu paketler sayesinde müşterilerin elektrik ihtiyaçları karşılanır. Hizmet bedeli ise piyasaya göre daha ekonomiktir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+