Akedaş Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

08/03/2018 - Şirketler

Akedaş Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

Son on yıl içerisinde hızlı bir değişim ve gelişimi içerisine giren Türkiye enerji piyasası içerisinde Akedaş Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi Elektrik piyasası kanunu gereğince elektrik enerjisini çevre ile uyumlu, kaliteli ve uygun fiyatlı olacak şekilde tüketicilere sunmaktadır. Şirketin 1997 yılında özelleştirme ile birlikte Kurteks Tekstil Enerji Tic. San. A.Ş, Kipaş K.Maraş İplik Pamuk San. Tic. A.Ş, Nazar Tekstil Tic. San.A.Ş., Arsan Tekstil Tic. San. A.Ş., İskur Tekstil Enerji Tic. San.A.Ş ve Farsan İnş. Teks. San. Tic. A.Ş tarafından kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Kurulduğu günden bu yana Akedaş Elektrik sektörde önemli bir yere sahip olmayı başarmıştır.

Akedaş Elektrik Perakende Satış A. Ş

Akedaş Elektrik Perakende, 2011 yılında Dağıtım ve Perakende Satış lisanslarını da alarak faaliyetlerine başlamıştır. Şirketin temel amaçları arasında hizmet performansı sayesinde müşterilerin memnuniyetleri artırmak, bölgenin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak, verimliliği yükseltmek yer almaktadır. Aynı zamanda sürekli olarak gelişim yolunda faaliyetleri sürdürmekte ve bunu dinamik yatırım planları ile desteklemektedir.

Şirket her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanmaktadır. Buna yönelik olarak en güvenilir hizmeti sunmak ve çocukların geleceğine sürdürülebilir bir değer katmak şirket misyonu olarak belirtilmektedir. Buna ek olarak şirketin vizyonu incelendiğinde ise ekonomik alanın yanı sıra toplumsal ve çevresel manada da devam ettirilebilir faaliyetler yürütmek, bu sayede enerji sektöründe yeniliklere imza atmak olarak geçmektedir.

AKEDAŞ Elektrik İlkeleri

Akedaş elektrik bazı noktalarda müşterilerine söz vermektedir. Bu bakımdan şirket ilkeleri incelendiğinde kalite, yenilikçilik, sürdürülebilirlik, güvenilirlik ve sorumluluk Akedaş için her zaman ilk sıralarda gelmektedir. Bundan dolayı şirket müşterilerine bize güvenin, bize sorun ve bize inanın sloganlarıyla yoluna devam etmektedir.

Akedaş Elektrik Perakende Satış

Akedaş Elektrik konut, ticari ve sanayi olmak üzere üç kolda hizmet vermektedir. Özellikle konut için düşünüldüğünde aile bütçesine katkıda bulunmak amacıyla serbest tüketiciler Akedaş elektrik bünyesine geçme hakkına sahiptir. Buna ek olarak belli dönemlerde yapılan kampanyalar sayesinde müşteriler avantaj elde edebilmektedir.

İşyerleri bakımından düşünüldüğünde aylık giderler toplama genellikle fazla olmaktadır. Bu nedenle tasarruf etmek amacıyla elektrik firması olarak Akedaş Elektrik tercih edildiğinde indirimli elektrik farkıyla tasarruf etmek mümkün hale gelmektedir. Buna yönelik olarak tedarikçi değişimi için herhangi bir ek ücret ödemeye de gerek yoktur. Yapılan başvurunun onaylanmasından itibaren elektriğin kalitesinde herhangi bir azalma ya da eksilme olmadan elektrik enerjisi almaya devam edilmektedir


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+