Aks Grup Elektrik Enerjisi Toptan Alış Ve Satış Limited Şirketi

27/05/2018 - Şirketler

Aks Grup Elektrik Enerjisi Toptan Alış Ve Satış Limited Şirketi

Sargın İnşaat bünyesinde hizmet verenAks Grup Elektrik Enerjisi Toptan Alış Ve Satış Limited Şirketi29 Temmuz 2011 tarihinde kurulmuştur. Şirketin kuruluşunda 3 Mart 2001 tarihinde yürürlüğe giren Enerji Piyasası Kanunu esas alınmıştır. Kuruluşundan sonra yine Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilen elektrik satış lisansını 26 Ekim 2011 tarihinde almıştır. Bunun yanı sıra şirket Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezine kayıt olarak faaliyetine başlamıştır. Şirket bünyesinde yapılan tüm faaliyetlerin denetimi EPDK tarafından yapılmaktadır.

Şirket kurulduğu ilk gün itibariyle temel amacı olan Tercih Edilen Elektrik Tedarikçisi olma amacına yönelik olarak çalışmalara başlamıştır. Şirketin bu amaca ulaşma yolundaki en önemli destekçisi bağlı bulunduğu Sargın İnşaat olarak belirtilmektedir. İlgili firma güvenin ve kalitenin simgesi olarak kabul edilmektedir.AKS Grupsürekli olarak gelişim ve değişim göstermekte, bu sayede müşteri memnuniyetinin ve hizmet kalitesinin devamlı olmasını sağlamaktadır. Şirket bünyesinde çalışan personellerin hepsi işinde tecrübeli ve uzman olup müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşteri odaklı geliştirilen satış ve pazarlama faaliyetleri çerçevesinde hizmet verilmektedir.

Aks Grup Elektrik Enerjisi Toptan Alış Ve Satış Ltd. Şti.

Aks Grup Elektrik Enerjisi Toptan Alış Ve Satış Ltd. Şti.bünyesinde elektrik almaya başlamak için öncelikle şirket bünyesinde bulunan uzmanlar gerekli incelemeleri ve analizleri yapmaktadır. Bunun sonucunda müşteri uygun bulunduğu takdirde TEDAŞ tarafından belirlenen tarife üzerinden müşteriye özel fiyat teklifi sunulmaktadır. Bu sayede kullanılan elektrikte herhangi bir değişik olmadan aylık ödenen elektrik faturası daha az olmaktadır.

AKS Grup bünyesinden indirimli elektrik alınması için tek yapılması gereken mekanik sayaç sahiplerinin sayaçlarını dijital sayaç ile değiştirmeleridir. Bu süreçte alınan elektriğin kalitesinde herhangi bir değişim olmamakta, elektrik kesintisi yaşanmadan tedarik şirketi kolaylıkla değiştirilmektedir. Ayrıca bu süreçte tüketicilere aboneliğin devri kaynaklı herhangi bir ek maliyet de çıkmamaktadır. Bu da pek çok tüketici bakımından avantajlı görülmektedir.

Aks Grup Elektrik Enerjisi

Aks Grup Elektrik EnerjisiToptan Alış Ve Satış Limited Şirketi bünyesinde indirimli elektrik alabilmek için sayaca herhangi bir cihaz takılmamaktadır. Şirket ülkenin dört bir yanına elektrik satışı yapmakta ve bu sayede sunulan avantajlı tekliflerden dileyen tüm tüketiciler yararlanabilmektedir. Bu nedenle elektriğini daha ucuza almak isteyenler için şirket internet sitesi olanwww.aksgrup.com.trüzerinden abonelik başvurusu kabul etmekte ve böylece aboneliğin devri süreci prosedürlere uygun şekilde başlamaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+