Alpıq Turkey Enerji Toptan Satış Limited Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Alpıq Turkey Enerji Toptan Satış Limited Şirketi

İstanbul ilinde Valikonağı Caddesi Ayaz Apartmanı No: 70 Kat: 4 Daire: 11 Teşvikiye Şişli adresinde faaliyet gösteren Alpıq Turkey Enerji Toptan Satış Limited Şirketi elektrik enerjisi piyasasında faaliyet göstermektedir. Şirketin faaliyet alanına bakıldığında bunlar içerisinde elektrik enerjisi ya da kapasitesinin serbest tüketicilere doğrudan satışı ile toptan satışı yer almaktadır. Buna ek olarak şirket ana sözleşmesinde yer alan faaliyetler de şirket tarafından tüketicilere sunulmaktadır.

Alpıq Turkey Enerji Toptan Satış Limited Şirketi tescil tarihi 3 Ağustos 2011 olarak geçmektedir. Elektrik dağıtım şirketleri arasında tercih edilen şirket olma amacıyla faaliyete başlayan Alpiq Turkey Enerji kurulduğu günden bu yana önemli işlere imza atmıştır.

Alpıq Turkey Enerji Toptan Satış Ltd. Şti.

Alpıq Avrupa’da elektrik üretimi ve elektrik hizmeti tedariki konusunda lider konumda olan bir şirkettir. Müşterilere enerji üretimi ile ilgili verimli hizmetler sunan Alpıq Turkey Enerji Toptan Satış Ltd. Şti. tesislerde ve binalarda enerji verimliliği için çalışmalar yapmaktadır. Geleceğe yönelik hizmetler sunan şirket kesintisiz, güvenilir ve ekonomik elektrik enerjisi tedarik etmektedir. Şirketin müşteri portföyü hem ülke içinde hem de uluslararası düzeyde oldukça geniştir. Enerji sektöründe geniş bir yelpazeye kaliteli hizmet sunan şirket enerji alışverişine imkan sağlamaktadır. Böylelikle gün geçtikçe daha fazla tüketici Alpiq Turkey Enerji farkıyla enerji temin edebilmektedir.

Alpıq Turkey Enerji Toptan Satış Limited Şirketi tüketiciler, üreticiler ve prodüktörler arasındaki enerji alışverişini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Buna yönelik olarak şirket elektrik şebekelerinin istikrarlı ve uzun ömürlü olmasına özen göstermektedir. Buna istinaden endüstriyel tesislerine yatırım yapmakta ve büyük ölçekli tüketicilerin enerji ihtiyaçlarını karşılamaya yetmektedir.

Alpıq Turkey Enerji

Hidroelektrik enerji üretiminde ciddi başarılara imza atan şirket ülkenin enerji ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılamaktadır. Tüketicilere tedarik edilen elektrik enerjisi çevre dostu, verimli ve iklime uygun olma özellikleri ile bilinmektedir. Tüm bu özellikleri bir arada sağlayan hidroelektrik enerji santraller aracılığıyla şirket tarafından üretilmektedir. Buna ek olarak şirket diğer enerji türlerinin üretiminde de faaliyet göstermektedir.

Alpıq Turkey Enerji Toptan Satış Limited Şirketi için sürdürülebilir başarının temel kaynağı güven ilkesidir. Bu durum hem tüketiciler hem de şirket çalışanları için geçerlidir. Buna yönelik olarak şirket personellerinin ve tüketicilerin ihtiyaçlarını anlamaya yönelik çalışmalar yapmakta ve enerji sektöründe buna yönelik olarak kaliteli hizmet sunmak için çaba sarf etmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+