Arena Elektrik Enerji İthalat Ve İhracat Toptan Perakende Satış Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Arena Elektrik Enerji İthalat Ve İhracat Toptan Perakende Satış Anonim Şirketi

İstanbul ilinde Başakşehir 1. Kısım Mahallesi Akçam Sokak No: 7 Badem 03 Villa 06 Başakşehir adresinde faaliyet gösteren Arena Elektrik Enerji İthalat Ve İhracat Toptan Perakende Satış Anonim Şirketi enerji sektöründe yer almaktadır. Şirketin yer aldığı kategorilere bakıldığında bunlar enerji üretim tesisleri, enerji sistemleri, enerji ve yakıt, iklimlendirme olarak geçmektedir.

16 Eylül 2013 tarihinde kurulan Arena Elektrik Enerji İthalat Ve İhracat Toptan Perakende Satış Anonim Şirketi elektrik piyasasına ilişkin mevzuata uygun şekilde hizmet vermektedir. Buna yönelik olarak şirket elektrik enerjisinin ya da kapasitesinin doğrudan serbest tüketicilere satışı ve toptan satışı ile iştigal etmektedir. Buna ek olarak şirket 7 Kasım 2013 tarihinde tescil edilmiş ve şirket ana sözleşmesinde yer alan diğer işler ile de ilgilenmektedir.

Arena Elektrik Enerji İthalat Ve İhracat Toptan Perakende Satış A. Ş.

Arena Elektrik Enerji İthalat Ve İhracat Toptan Perakende Satış A. Ş. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’ndan aldığı toptan satış lisansı ile faaliyet göstermektedir. Enerji sektöründe yer alan firmalar arasında tercih edilen tedarik şirketi olma hedefi ile ilerleyen şirket bu amaca yönelik olarak çalışmalar yapmaktadır. Bu neticede müşteri memnuniyetini her zaman ön olanda tutan Arena Elektrik Enerji çevre dostu, kaliteli ve sürdürülebilir enerji tedarik etmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacına yönelik hizmetine yön veren şirket sektörde önemli bir yere sahiptir.

Kurulduğu gün itibariyle Arena Elektrik Enerji İthalat Ve İhracat Toptan Perakende Satış Anonim Şirketi serbest tüketici statüsünde bulunan tüketicilere elektrik satışı yapmaktadır. İndirimli ve ucuz olarak tedarik edilen elektrik tüketicilere kesintisiz olarak verilmektedir. Serbest tüketici olabilmek için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen serbest tüketici limitinden daha fazla enerji tüketiyor olmak gerekmektedir. Bu durumda olan tüketiciler serbest tüketici kategorisine geçmekte ve kendi tedarik şirketini kendileri seçebilme özgürlüğünü elde etmektedir.

Arena Elektrik Enerji

Arena Elektrik Enerji İthalat Ve İhracat Toptan Perakende Satış Anonim Şirketi bünyesinde elektrik tedarik edebilmek için ilk aşama fiyat teklifi sürecinden meydana gelmektedir. Bunun için ilgili tüketiciye ait abonelik bilgileri, bir aylık elektrik faturası ve irtibat bilgilerine ihtiyaç vardır. Verilen bilgiler şirket yetkilileri tarafından incelenmekte ve kısa süre içerisinde ilgili müşteriye özel olarak fiyat teklifi yapılmaktadır. Bu teklifin kabul edilmesi ile birlikte abonelik süreci ile ilgili işlemler başlamakta ve kısa sürede tamamlanmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+