Ecesen Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi

27/05/2018 - Şirketler

Ecesen Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi

12 Nisan 2012 tarihinden kurulanEcesen Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketienerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketin merkezi Fidanlık Mahallesi Adakale Sokak M. Raşit Çavuşoğlu İş Merkezi No:16 Daire: 16 Kızılay Çankaya Ankara adresinde bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana şirket Ankara bölgesindeki kullanıcılara yönelik olarak elektrik ticareti yapmaktadır. Bu kullanıcılar içerisine komisyoncular ve acenteler dahil değildir. Elektrik ticareti yapmaya yönelik olarak şirket Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’ndan gerekli lisans belgelerini almıştır. Tedariki yapılan müşterilerin enerji teminini sürekli kılmayı amaçlayan Ecesen Elektrik Enerjisi uzun dönemde yeni yatırımlar yaparak sektörde önemli bir yer edinmek adına sürekli çalışmalar yapmakta gelişim göstermektedir.

Ecesen Elektrik Enerjisi Toptan Satış Ltd. Şti.

Ecesen Elektrik Enerjisi Toptan Satış Ltd. Şti.indirimli elektrik satışı yaparak tüketicilerin aylık elektrik maliyetini minimum düzeye indirmektedir. Aylık elektrik tüketimi Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen limitte ya da bu limitin üzerinde olan kişiler elektrik tedarik şirketini kendileri seçme hakkını elde etmektedir. Buna yönelik olarak tercihini Ecesen Elektrik’ten yana kullanan tüketiciler aylık elektrik maliyetinden avantaj sağlamaktadır.

8 Mayıs 2013 tarihinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu lisanslı toptan elektrik satan firmalar arasında yer alan Ecesen Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi elektrik piyasası lisans yönetmeliği çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Şirketin kuruluşu ve faaliyeti EPDK kararıyla olmaktadır.

Şirketin yaptığı işlere bakıldığında elektrik enerjisi ya da kapasitesinin doğrudan serbest tüketicilere satışı ve toptan satışı olarak geçmektedir. Buna ek olarak şirket ana sözleşmesinde yazan diğer işler ile de uğraşmaktadır.

Ecesen Elektrik Enerjisi İndirimli Elektrik

Faaliyete geçtiği gün itibariyleEcesen Elektrik EnerjisiToptan Satış Ltd. Şti. tercih edilen elektrik tedarikçi olma vizyonuyla hareket etmektedir. Buna yönelik olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini her zaman profesyonel şekilde sürdürmektedir. Konusunda uzman personel kadrosu, müşteri odaklı olan pazarlama ve satış faaliyetleri şirketin amacına ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Şirket bünyesinde elektrik tedarik bölgesi sadece faaliyet gösterilen il ile sınırlı kalmayarak ülkenin dört bir yanına ulaştırılmaktadır. Aboneliğin devri sürecinde tüketicilere herhangi bir ek maliyet ortaya çıkmamaktadır. Bu işlem neticesinde cihaza herhangi bir cihaz takılmamakta, elektrik kesintisi yaşanmamaktadır.Ecesen Elektrikbünyesinde elektrik kullanabilmek için tüketici mekanik sayaç kullanıyorsa mevzuata uygun olarak bunun dijital sayaç ile değiştirilmesi gerekmektedir. Bu sayede kullanılan elektrikte herhangi bir değişiklik olmadan maliyet avantajı elde edilmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+