Bon Elektrik Tedarik İthalat İhracat Anonim Şirketi

01/03/2018 - Şirketler

Bon Elektrik Tedarik İthalat İhracat Anonim Şirketi

5 Mayıs 2016 tarihinde toptan satış lisansını alan Bon Elektrik Tedarik İthalat İhracat Anonim Şirketi İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde faaliyet göstermektedir. İndirimli elektrik anlayışıyla yola çıkan şirket hem yurt içinde hem de yurt dışında elektrik ticareti yapmaktadır.

Bon Elektrik güçlü finansal yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Bu kapsamda tüketicilerine sürdürülebilir ve kesintisiz elektriği kaliteli şekilde tedarik etmektedir. Bunun için bünyesinde uzman bir kadroya sahiptir. Bunların yanı sıra müşteri memnuniyetine verdiği önem ile şirket enerji piyasasında farkını ortaya koymaktadır. Kurulduğu günden bu yana Bon Elektrik başarılı şekilde ve ara vermeden yoluna devam etmektedir.

Bon Elektrik Tedarik İthalat İhracat A.Ş. İndirimli Elektrik

Bon elektrik tüketicilerin indirimli elektrik sahibi olabilmeleri adına tüketicilere yardımcı olmaktadır. Buna göre aylık ortalama seksen iki liradan fazla elektrik faturası ödeyen tüketiciler Serbest Tüketici hakkından yararlanabilmektedir. Bu sayede Bon elektrik farkıyla hiç vakit kaybetmeden ucuz elektrik kullanılabilir. Bunun için Bon Elektrik’e başvuruda bulunmak ve tüketicinin kendisine en uygun tarifeyi seçmesi yeterlidir. Bu sayede tüketicilerin aylık elektrik giderleri daha az olmaktadır.

Bon Elektrik Tedarik İthalat İhracat Anonim Şirketi Tarifeler

Bon Elektrik Tedarik İthalat İhracat Anonim Şirketi bünyesinde toplam dört tane tarife bulunmaktadır. Bunlar tanışalım tarifesi, standart tarife, avantajlı tarife ve sabit tarife olarak isimlendirilmektedir. Tanışalım tarifesinde hiçbir taahhüt vermeden ve katılım bedeli ödemeden yüzde üç oranında indirim alınmaktadır. Standart tarifede bir yıl boyunca kalma sözüne katılım bedeli olmadan yüzde dört indirim yapılmaktadır. Avantajlı tarifede bir yıl boyunca kalma sözüne yüzde beş indirim verilmektedir. Sabit tarifede ise bir yıl boyunca tarife sabitlenebilmektedir. Bu sayede tüketiciler daha avantajlı çıkmaktadır.

İndirimli elektrik tedariki için merak edilen bir soru olduğunda şirket internet sitesi üzerinden firmaya mesaj yollanabilmektedir. Burada yer alan bölüme mail adresi ve ilgili mesaj yazılarak firmaya iletilmektedir.

Bon Elektrik Tedarik İthalat İhracat A.Ş.

Bon elektrik bünyesinde indirimli elektrik tedariki ve elektrik tasarrufu imkanlarından yararlanabilmek için firmanın internet sitesi yardımcı olmaktadır. Bunun için sitedeki hemen başvur alanından firma adı, faaliyet alanı, adı, soyadı, telefon, e-posta, tarife grubu, şehir gibi bilgiler girilerek ek olarak fatura resmi yüklenmekte ve ardından hemen başvur butonuna tıklanmaktadır. Yapılan başvurunun ardından Bon Elektrik Tedarik İthalat İhracat A.Ş. mümkün olan en kısa süre içerisinde başvuruya geri dönüş sağlamaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+