Danske Commodities Turkey Enerji Ticaret Anonim Şirketi

27/05/2018 - Şirketler

Danske Commodities Turkey Enerji Ticaret Anonim Şirketi

Uluslar arası enerji taciri olanDanske Commodities Turkey Enerji Ticaret Anonim Şirketi enerji ticareti ile ön plana çıkmaktadır. Bağımsız olarak faaliyet gösteren şirket akıllı sistemleri, ticarete ait bilgileri, serbest piyasaları ve liderlik ruhunu her zaman önemsemektedir. Şirketin yaklaşık otuz beşten fazla ülkede faaliyeti bulunmaktadır. Gelişmekte olan piyasalar ve yenilenebilir enerji şirketin öncelikleri arasında yer almaktadır.

Şirketin çalıştığı kişiler arasında tedarikçi, dağıtıcı ve üretimci yer almaktadır. Faaliyet gösterirken temel amaç daha geniş alıcı ve satıcı kitlesine ulaşarak herkesin yararlanmasını sağlamaktır. Haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca hizmet anlayışıyla hizmet veren şirket sektörde önemli bir yer edinme adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Danske Commodities Turkey Enerji

Danske Commodities Turkey Enerji Ticaret A. Ş gaz ve güç ticareti yapmaktadır. Üstelik bu hizmeti ülke içi ile sınırlı tutmamakta ve ülkeler arası hizmet vermektedir. Yenilenebilir üreticileri, enerji tedarikçilerini ve konvansiyonel varlıkları hedef alan şirket sunduğu özel hizmetler ile müşterilere destek olmaktadır.

2004 yılında kurulanDanske Commodities Turkey EnerjiDanimarkalı genç bir girişimci ve bankacı tarafından kurulmuştur. Şirketin kuruluşundaki temel amaç bölünmüş hale olan ulusal enerji piyasalarını uluslar arası ticaret yolu ile bir araya getirmektir. Bunun devamında üretici, tedarikçi ve tüketicilerin de dahil olduğu tüm Avrupa’yı kapsayan öncü bir enerji ticaret şirketi olarak yoluna devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana şirket ana hedefine yoğun şekilde odaklanmakta ve buna yönelik olarak güçlü bir finansal performans sergilemektedir. Buna ek olarak işletim modeli sürekli olarak optimize edilmektedir. Aynı zamanda şirketin maliyet tabanı da istikrarlı şekilde korunmaya devam etmektedir. Şirket tarafından yapılan faaliyetler şeffaflık anlayışı çerçevesinde dileyen kişiler ile paylaşılmaktadır. Müşteri dostu ve şeffaf bir şirket olma yolunda ilerleyenDanske Commodities Turkey Enerji Ticaret A. Şinsanlar ile iletişim kurmaktadır.

Danske Commodities Turkey Enerji Ticaret A. Ş

Danske Commodities Turkey Enerji Ticaret Anonim Şirketi faaliyet alanları arasında enerji piyasasında sunduğu hizmetler de yer almaktadır. Bu hizmetleri sunarken şirket tüketicileri, üreticileri ve tedarikçileri enerji pazarlarına bağlamakta, böylece değer yaratmaktadır. Buna ek olarak enerji piyasasının hareketliliğine bağlı olarak ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap verebilmek içni çalışmalar yapmaktadır. Bu amaca yönelik olarak ticari fırsatlar yaratmaktadır.Danske Commodities TurkeyEnerji ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek adına şirketinhttps://danskecommodities.cominternet sitesi ziyaret edilebilir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+