Ezpada Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi

27/05/2018 - Şirketler

Ezpada Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi

2012 yılında kurulanEzpada Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketielektrik ekipmanları ve ekipmanlarının toptan satışı üzerine faaliyet göstermektedir. Şirketin genel merkezi Metro City Avm D Blok kat:4 Kırgülü Sokak Büyükdere Şişli İstanbul adresinde bulunmaktadır. 2 Temmuz 2012 tarihinde tescil edilen şirket İstanbul Ticaret Odasına kayıtlıdır.

Şirket bünyesinde sürdürülen faaliyetler elektrik piyasasına ilişkin mevzuata uygun şekilde yapılmaktadır. Buna yönelik olarak elektrik enerjisi ya da kapasitesinin toptan satışını yapan Ezpada Elektrik geniş hizmet ağına sahiptir. Şirkete Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından toptan elektrik satış lisansı verilmiştir. Faaliyete geçtiği günden itibaren şirket elektrik piyasasında ticareti daha kolay hale getirmek için çalışmalar yapmaktadır.

Ezpada Elektrik Enerjisi Toptan Satış Ltd. Şti.

Uzun yıllardan bu yana devam eden çalışmaları ileEzpada Elektrik Enerjisi Toptan Satış Ltd. Şti.enerji ticareti yaparak ülke genelinde tüketicilere indirimli elektrik olanağı sağlamaktadır. Kurulduğu yılın ilk çeyreğinden itibaren şirket enerji piyasasında adından söz ettirmeye başlamıştır. Bu sayede müşteri ve hizmet ağı her geçen gün daha da genişlemiş ve şirket sektörde önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.

Ezpada Elektrik Enerjisi bünyesinde sunulan indirimli elektrik imkanından yararlanabilmek için serbest tüketici kategorisine dahil olmak gerekmektedir. Bunun için her yıl güncellenen ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen limitte ya da o limitin üzerinde olmak gerekmektedir. Bu tüketiciler kendi elektrik tedarik şirketini seçme hakkı elde etmektedir. Dolayısıyla serbest tüketici kategorisinde bulunan kişiler ucuz elektrik kullanmak istediklerinde tercihlerini rahatlıkla Ezpada Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi için kullanabilirler.

Ezpada Elektrik Enerjisi

Ezpada Elektrik Enerjisielektrik enerjisinin toptan satışı ya da doğrudan serbest tüketicilere tedarik edilmesi gibi faaliyetler ile uğraşmaktadır. Buna ek olarak şirket ana sözleşmesinde yazılı olan işler de faaliyet kapsamına girmektedir. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından şirkete verilen toptan elektrik satış lisansı ile şirket elektrik piyasasında faaliyet göstermektedir.

Aylık elektrik maliyetini daha alt seviyelere düşürmek adına serbest tüketiciler içinEzpada ElektrikEnerjisi abonesi olmak avantaj sağlamaktadır. Abonelik işlemleri için ekstra bir ücret ödemesi yapılmamaktadır. Ayrıca geçiş esnasında elektrik kesintisi gibi sorunlar da yaşanmamaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şirketin abonelik için istediği koşulları sağlamak ve gerekli belgeleri temin etmektir. Geriye kalan süreçte abonelik devri işlemi kısa süre içerisinde sorunsuzca halledilmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+