Ofen Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi

28/05/2018 - Şirketler

Ofen Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi

Elektrik üretimi ve satışı yapanOfen Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi3 Mart 2001 tarihinde yürürlüğe giren Enerji Piyasası Kanunu çerçevesinde Anonim şirket statüsü ile kurulmuştur. Daha sonra şirket Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilen toptan satış lisansını almıştır. Faaliyete başlaması ise Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezi’ne kayıt olması ile gerçekleşmiştir.

Ofen Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi faaliyet alanları içerisinde elektrik üretimi ve toptan satışı, doğal gaz ticareti, santral projeleri ve inşaatı, maden arama ve işletme gibi faaliyetler yer almaktadır. BU faaliyetlerin hepsi gerekli izin ve belgelerin alınması çerçevesinde yapılmaktadır.

Ofen Enerji Toptan Satış A. Ş

Ofen Enerji Toptan Satış A. Şülke içinin yanı sıra dünya çapında da gelişmekte olan pazarlardaki fırsatları değerlendirmektedir. Bu sayede şirket bölgesel güç olmayı amaçlamaktadır. Buna yönelik olarak Orta Asya, Ortadoğu ve Afrika ülkelerinde artan enerji talebi ile birlikte piyasalarda yatırımlara başlayan şirket yatırım yaptığı ülkelerde aynı zamanda katma değer yaratmayı da planlamaktadır.

Ofen Enerji faaliyet gösterdiği alanlarda uluslar arası standartlara uygun davranmaktadır ve kurduğu tesisler çevreye zarar vermeyen nitelik taşımaktadır. Bu sayede şirket toplumun gelişimine de katkıda bulunmak için çaba göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana bu amaç ve çalışmalar ile hareket eden şirket sürekli gelişim ve değişim göstermektedir.

Ofen Enerji Toptan Satış

Mutlukent Mahallesi Fırat Caddesi No: 18 Çankaya Ankara adresinde faaliyet gösterenOfen Enerji Toptan SatışAnonim Şirketi elektrik enerjisi toptan satışı yapmaktadır. Sunulan bu indirimli ya da ucuz elektrikten yararlanabilmek için serbest tüketici kategorisinde yer almak gerekmektedir. Bunun için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen aylık elektrik tüketim miktarının üzerinde olunması gerekmektedir. Bu takdirde tüketici kendi elektrik tedarik şirketini seçebilmek hakkını elde etmektedir.

Ankara Ticaret Odasına kayıtlı olanOfen EnerjiToptan Satış Anonim Şirketi 9 Ocak 2012 tarihinde tescil edilmiştir. Şirketin genel müdürü olan Halil Tanışık şirketin amaçlarına ulaşabilmesi amacıyla çalışmalarını devam ettirmektedir. Kurulduğu gün itibariyle enerji sektöründe önemli işlere imza atan şirket elektrik konusunda tüketicilerin aylık elektrik maliyetlerinin daha aza inmesi ve tasarruf edebilmeleri amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Şirketin bünyesinde yer alan uzman ve tecrübeli ekip tüketicilerin ihtiyaç duyduğu her anda destek olmaktadır. Özellikle aboneliğin devri aşamasında gerekli tüm işlemler şirket personellerinin desteği ile sorunsuz şekilde yapılmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+