Şems Enerji Elektrik Tedarik Şirketi

13/03/2018 - Şirketler

Şems Enerji Elektrik Tedarik ŞirketiŞems Enerji Elektrik Tedarik Şirketi

Şems Elektrik Enerjisi Tedarik Şirketi 2011 yılında kurulmuştur. Şirketin çalışma prensibi müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı üzerine kurulmuştur. Piyasa şartlarında yaşanan olumsuz gelişmeler be Elektrik Düzenleme kurumunun getirdiği yeni şartlar şirketin elektrik tedarik hizmetlerini zorlaştırmıştır. Özellikle 2016 yılında düzenlemeler, elektrik tedarik hizmetlerinin fiyatını yükseltmiştir. Şems elektrik enerji tedarik anonim şirketi, verdiği hizmetlerin maliyetini ön görülen seviyeye çıkarmıştır. Yaşanan bu gelişmeden sonra, şirketin elektrik tedarik etmeye devam etmesi imkansız hale gelmiştir. Bu nedenle şirket 05.05.2017 tarihinden itibaren elektrik tedarik hizmetleri için yeni aboneleri geri çevirmektedir. Porföyden çıkarılma işlemi bu tarihte başlamıştır. Yeni tedarikçisini seçmeyen aboneler, şirketin belirleyeceği elektrik tedarik firmalarına yönlendirilecektir. Dağıtım şirketleri portföyüne geçen abonelerimizin, herhangi bir yasal yaptırıma maruz kalmamaları için, yeni elektrik tedarikçi firmaları ile sözleşme yapmaları ön görülmektedir.

Şems Elektrik Tedarik Şirketi indirimli satış hizmeti de vermektedir. Söz konusu kanun sayesinde hayatımıza giren, serbest tüketici kavramı, ihtiyacı olan enerjiyi istediği tedarikçiden alma serbestliği anlamına gelir. Günümüzde serbest tüketici hakkına sahip olabilmek için yılda en az 2.400 KWH enerji kullanmak gerekir. İster ticarethaneler ister evler fark etmeksizin bu haktan tüm aboneler yararlanabilir. Şems elektrik enerjisi tedarik şirketi, serbest tüketici konumundaki müşterilerine indirim elektrik satışı yapmaktadır. Enerji piyasası kurumu tarafından belirlenen elektrik enerjisinin kullanım miktarından daha çok tüketilmesi veya iletim sistemine doğrudan bağlı olması sebebi ile abonelerin elektrik tedarikçisini seçme serbesliğine sahip kişilere denir.

Şems Enerji Elektrik Tedarik Şirketi, kaliteli hizmetin yanında, çevreye herhangi bir zarar vermemektedir. Alanında uzman ekibi tarafından hizmet vermektedir. Ekonomik anlamda yatırımlar yapmakta ve ülkemizin elektrik üretimine katkı sağlamaktadır. Müşterilerine kesintisiz ve hızlı bir şekilde elektriği ulaştırmaktadır. Güçlü alt yapısı sayesinde, elektrik tedarik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yaptığı çalışmalar neticesinde iş ortaklarının kazancını da arttırmıştır. Elektrik enerjisinin tedarik işlemini sağlarken, güvenliği ön planda tutmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda elektrik hizmeti vermektedir. Özellikle elektrik enerjisinin doğru bir şekilde kullanılmasını sağlayan çalışmalar yapmaktadır. Bu sayede hem müşterilerin enerji maliyetini düşürmekte hem de elektrik enerjisinin kullanım limitini ayarlamaktadır.

Şems Elektrik Tedarik Şirketi'nin, önemli özelliklerinden biride, çalışanlarına verdiği değerdir. Ekonominin ve şirketin çalışma alanlarını genişletmek için, kendi bünyesinde bulunan personele eğitim ve konferanslar düzenlemektedir. Bu sayede çalışanlarının bilgi ve donanımlarını arttırmaktadır. Şirketin, önümüzdeki yıllarda yatırımları ve projeleri artması bekleniyor.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+