GMG Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

01/05/2018 - Şirketler

İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı GMG Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi İstanbul ilinde, İstinye Mahallesi Bostan Sokak No:12 Sarıyer adresinde hizmet vermektedir. 13 Ocak 2014 tarihinde tescil edilen şirket elektrik enerjisi toptan satışı yapmaktadır. Şirketin tedarik lisansı Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından on yıllık süreliğine 6 Şubat 2014 tarihinde verilmiştir.

Toptan elektrik satışı yapan şirket, uzun yıllardan bu yana pek çok tüketiciye indirimli elektrik olanağı sağlamaktadır. Bu elektrik hizmetinden yararlanabilmek için bazı belgelerin tamamlanmış olması gerekmektedir. Belgelerin neler olduğu ise yapılacak olan başvuruya göre değişmektedir. Örneğin mesken için yapılan başvurular ile ticarethane ya da sanayi için yapılan elektrik başvurularında istenen belgeler birbirinden farklılık göstermektedir.

Elektrik tedarik lisansının verilmesiyle birlikte GMG Elektrik Enerjisi serbest tüketicilere elektrik enerjisi temin etmeye başlamıştır. Serbest tüketici kapsamında indirimli elektrikten yararlanabilmek için aylık elektrik kullanımının belli bir limitin üzerine olması gerekmektedir. Bu limit Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenmekte ve her yıl güncellenmektedir.

GMG Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

GMG Elektirik: Hizmet Anlayışı

GMG Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş elektriğin toptan satışı ile serbest tüketicilere satış yapmaktadır. Şirket piyasada edindiği tecrübe ve birikimini sunduğu hizmete de yansıtmakta ve böylece elektrik ticareti daha etkili şekilde sürdürülmektedir. Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketlere bakıldığında bunlar içerisinde GMG Elektrik sunduğu kaliteli hizmet ile ön plana çıkmaktadır. Sunulan elektrik hizmetinden yararlanmak isteyen tüketiciler için şirket gerekli tüm analizleri yapmakta ve müşteriye en uygun seçenekleri sunmaktadır.


GMG Elektrik: Başvuru İşlemleri

GMG Elektrik bünyesinde elektrik kullanabilmek için başvuru aşamasında ek bir ücret ödemesi yapılmamaktadır. Geçiş işlemi için ilgili tüketicinin geçmiş dönemlere ait ödenmemiş elektrik borcunun bulunmaması gerekmektedir. Bunun yanı sıra başvuru aşamasında temin edilen belgeler doğru ve eksiksiz olmalıdır.

Ucuz, indirimli ve kaliteli elektriğin adresi olan GMG elektrik enerjisi toptan satış ile dileyen tüm tüketicilere indirimli ve avantajlı elektrik olanağı sağlamaktadır. Elektrik enerjisi toptan satışı yapmak üzere kurulan şirketin öncelikli hedefi verimli elektrik enerjisini uygun fiyatlar ile tüketiciye ulaştırmaktır. Bu elektriği temin edebilmek için gerekli tüm işlemler hakkında şirket temsilcileri tüketicilere gerekli tüm bilgilendirmeleri yapmaktadır. Bu saede herkes GMG Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi kapsamında indirimli elektrikten yararlanabilmektedir. Böylece elektrik faturaları için ayrılan bütçe azalmakta, ekonomiye katkı sağlanmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+