Kgm Enerji Ticaret Limited Şirketi

27/05/2018 - Şirketler

Kgm Enerji Ticaret Limited Şirketi

Kgm Enerji Ticaret Limited Şirketiçatısı altında faaliyet gösteren Tek Elektrik 201 yılında kurulmuştur. Kurulduğu gün itibariyle yaptığı çalışmalar sayesinde bir yıl içerisinde en fazla abone sayısına ulaşmayı başaran elektrik tedarik şirketi olmuştur. Şirket müşteri odaklı hizmet vermekte ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri ağını git gide daha da genişletmektedir.

KGM Enerji bünyesinde Tek Elektrik’e tedarik lisansı 5.12. 2013 tarihinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilmiştir. Elektrik lisansını aldıktan sonra Tek Elektrik ülke genelinde yeni nesil elektrik markası olmak için sürekli çalışmalar yapmaktadır. Buna ek olarak her zaman en ucuz elektriğe ulaşmayı amaçlayan firma kullanıcıya özel olarak özel tarifler düzenlemektedir.

KGM Enerji Ltd. Şti.

KGM enerjifarklı, avantajlı ve yeni nesil anlayışları ile faaliyet göstermektedir. Tek Elektrik adı altında sunulan bu hizmet müşterilere her zaman en ucuz ve en avantajlı elektrik tedarikini sağlamayı hedeflemektedir.

Şirket bünyesinde tüketiciler için çeşitli kampanyalar sunulmaktadır. Bu kampanyalar internet sitesine özel yüzde 6 indirim, her gün yüzde beş ve yüzde üç indirim şeklinde üç farklı kampanyadan meydana gelmektedir. Tüm kampanyaların süresi on iki ay olarak belirlenmektedir ve faturalar e-fatura üzerinden iletilmektedir. Yüzde üçlük indirim kampanyasında herhangi bir depozito ve taahhüt yoktur. Yüzde beş oranında indirim kampanyasında ise her ay indirimli elektrikten yararlanılmaktadır.

KGM Enerji Ve Tek Elektrik

KGM Enerji bünyesinde bulunanTek Elektriktüketicilerin indirimli elektrik kullanabilmesi amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Şirket bünyesinde elektrik tedarik edebilmek için abonelik başvurusu yapılması gerekmektedir. Bu başvuru bireysel ve kurumsal olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. İki abonelik türüne başvurabilmek için de aylık elektrik faturasının atmış sekiz liranın üzerinde olması gerekmektedir. Bu tutar her yıl Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından güncellenmektedir. Belirlenen tutarda ya da onun üzerinde olan kişiler serbest tüketici kategorisine girmekte ve elektrik tedarik şirketini özgürce seçebilmektedir.

Elektrik aboneliğiKgm Enerji Ticaret LTD. Şti.bünyesine geçerken herhangi bir ek ücret ödenmemektedir. Buna ek olarak geçiş esnasında elektrik kesintisi de yaşanmamaktadır. Elektrik kullanımı devam etmekte, sadece tedarik şirketinde isim değişikliği meydana gelmektedir. Şirket hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek içinhttps://tekelektrik.com.trinternet sitesi ziyaret edilebilir. İnternet sitesinin yanı sıra şirkete ait whatsapp başvuru hattı da bulunmaktadır. Bunun için 0539 951 4444 numarasından indirimli elektrik kullanımı için abonelik başvurusu yapılabilmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+