Kıvanç Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Kıvanç Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi

Elektrik tedarik şirketleri arasında yer alan Kıvanç Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi kurulduğu günden bu yana başarılı işlere imza atmıştır. Şirketin elektrik enerjisi tedarik ettiği müşteri sayısı giderek artmakta olup daha geniş bölgeye hizmet vermektedir. 24 Haziran 2011 tarihinde kurulan şirket enerji dağıtımı ve kontrolü yapmaktadır.

Kıvanç Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi elektrik enerjisinin iletimi yani üretim kaynağından dağıtım sistemlerine aktarılmasını sağlayan sistemlerin işletilmesi görevini üstlenmektedir. Bunun yanı şirket ana sözleşmesinde yer alan faaliyetleri de yerine getirmektedir.

Şirketin toptan satış yapabilmesi için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından tedarik lisansı almış olması gereklidir. Bu durum sektördeki tüm firmalar için geçerlidir. Kurulduktan kısa bir süre sonra bu lisansa sahip olan şirket piyasada aktif şekilde faaliyet gösterebilmektedir.

Kıvanç Elektrik Toptan Satış A. Ş.

Adana ilinde Abidinpaşa Caddesi No: 54 K: 2 Seyhan adresinde faaliyet gösteren Kıvanç Elektrik Toptan Satış A. Ş. Serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik etmektedir. Serbest tüketici kategorisinde yer alan kişiler kendi tedarik şirketlerini kendilerini seçebilme hakkına sahip olmaktadır. Bunun için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından her yıl güncellenen aylık elektrik kullanım miktarının üzerinde kullanım yapıyor olmak gerekmektedir. Bu durumda olan tüketiciler elektrik enerjisini daha ucuza kullanabilmek adına tercihlerini Kıvanç Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketinden yana kullanabilmektedir

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilen toptan satış lisansını 8 Mayıs 2013 tarihinde alan şirket elektrik piyasası lisans yönetmeliği çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda kuruluşunda Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu kararı ile kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana şirket sektörde tercih edilen tedarikçi olma yolunda önemli işlere imza atmıştır.

Kıvanç Elektrik

Kıvanç Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi bünyesinde elektrik tedarik edebilmek için serbest tüketiciler ile ikili anlaşmalar yapılmaktadır. Bu anlaşma neticesinde abone olunmakta ve aylık elektrik maliyeti minimum düzeye indirilmektedir. Abonelik işlemlerinin başlatılması ve sürdürülmesi için şirket yetkilileri gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Bunun için öncelikle şirkete abonelik başvurusunda bulunulmaktadır. Bu işlem esnasında genellikle ilgili tüketicinin aylık tüketimine yönelik bilgi edinilmektedir. Bu bilgiler neticesinde ilgili tüketiciye yönelik fiyat teklifi yapılmaktadır. Yapılan teklifin tüketici tarafından kabul edilmesiyle birlikte abonelik işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Kıvanç Elektrik Toptan Satış A. Ş. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğunda dolayı gün geçtikçe daha fazla aboneye indirimli elektrik temin etmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+