Kök Elektrik Enerjisi İthalat İhracat Ve Toptan Satış A.Ş.

08/03/2018 - Şirketler

Kök Elektrik Enerjisi İthalat İhracat Ve Toptan Satış A.Ş.

İstanbul ilinde Altunizade’de faaliyet gösteren Kök Elektrik Enerjisi İthalat İhracat Ve Toptan Satış A.Ş. Enerji Piyasası Denetleme Kurulu tarafından çıkarılan enerji mevzuatına uygun şekilde çalışmaktadır. Bunun neticesinde elektrik enerjisi ya da kapasitesi ile ilgili ticaret yapmak, mevzuata uygun olarak toptan elektrik satışı gerçekleştirmek, perakende satış, ithalat ve ihracat faaliyetleri şirketin görev aldığı işler arasında yer almaktadır.

Kök Elektrik Enerjisi şirketinin tecil tarihi 2014 yılında 16 Temmuz olarak geçmektedir. Ülke çapında enerji sitemleri alanında lider ve öncü konumda olma amacıyla kurulan şirket birden çok ilke ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunlar içerisinde yenilikçi, kaliteli, çevre dostu, müşteri odaklı olmak gibi ilkeler bulunmaktadır.

Kök Elektrik Enerjisi İthalat İhracat Ve Toptan Satış Anonim Şirketi

Özel şirket olarak İstanbul’da kurulan Kök Elektrik Enerjisi yönetim kurulunda Abdullah Tivnikli yer almaktadır. Tivnikli, enerji gurubuna aile şirketi vasıtasıyla dahil olup bunun yanı sıra Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda görev yapmaktadır. Kök Elektrik Enerjisinin tüm hisseleri Abdullah Tivnikli ve ailesine aittir. Bu aile şirketi Doğu Hattı Yatırım ve Enerji ile Kök Makine’nin birleşmesiyle birlikte ortaya çıkmıştır.

Kurulduğu gün itibariyle Kök Enerji müşterilerine toptan elektrik satışı gerçekleştirmektedir. Bunun için gerekli tedarik lisansına sahip olan şirket Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu elektrik mevzuatına uygun şekilde çalışmaktadır. İndirimli ve kaliteli elektrik hizmeti sağlayan Kök Elektrik Enerji müşteri memnuniyeti ilkesini de her zaman ön planda tutmaktadır.

Kök Elektrik Enerjisi

Kök Elektrik Enerjisi İthalat İhracat Ve Toptan Satış Anonim Şirketi temel olarak bazı ilkeler çerçevesinde hareket etmektedir. Şirket bünyesinde en önemli ilkelerin başında dürüstlük ve adalet gelmektedir. Müşterilere, çalışanlara ve pay sahiplerine dürüst ve adil şekilde davranılmaktadır.

Kök Elektrik Enerjisi denilince yenilikçilik ve kalite de önemli bir yere sahiptir. Buna göre zamanın gereklerine göre elektrik enerjisinin ülkenin dört bir yanına ulaştırılması sağlanmaktadır. Aynı zamanda yüksek kaliteli enerjinin maliyetleri azaltacağı ve memnuniyeti artıracağı düşüncesiyle hareket eden Kök Elektrik Enerjisi süreçlerini buna yönelik şekilde oluşturmaktadır. Bunlara ek olarak doğaya saygılı davranan şirket yeşil çözümlere öncelik vererek faaliyet göstermektedir.

Şirket olarakİthalat İhracat Ve Toptan Satış A.Ş. her zaman tecrübeli ve işinde uzman kadrosu ile müşterilerinin yanındadır. Bu sayede müşterilerin isteklerini iyi şekilde analiz etmekte ve verimliliği artırmaya yönelik çözümler sunmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+