Proper Elektrik İthalat İhracat Toptan Satış Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Proper Elektrik İthalat İhracat Toptan Satış Anonim Şirketi

İstanbul ilinde Esentepe Mahallesi Kasap Sokak No: 4 Özden Konak Apartmanı Şişli adresinde faaliyet gösteren Proper Elektrik İthalat İhracat Toptan Satış Anonim Şirketi İstanbul ticaret odasına kayıtlıdır. Yönetim kurulu başkanı Abdullah Kurt olan şirket 19 Kasım 2013 tarihinde tescil edilmiştir. Elektrik enerjisinin üretimi, dağıtımı ve satışı üzerine çalışmalar yapan şirket sektörde yer alan önemli firmalardan biri olarak bilinmektedir.

Şirkete kendi bünyesinde bulunan elektrik abonelerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bunların başında internetten fatura ödeme kolaylığı gelmektedir. Bu işlem için online işlemler menüsü üzerinden önce fatura sorgulama yapılmakta daha sonra ise sırasıyla fatura seç, iletişim bilgisi ve ödeme işlemi gerçekleşmektedir. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmış olmakta ve indirimli elektrik faturaları internet bağlantısı olan her ortamdan rahatlıkla ödenebilmektedir.

Proper Elektrik İthalat İhracat Toptan Satış A. Ş.

Proper Elektrik İthalat İhracat Toptan Satış A. Ş. elektrik enerjisini indirimli fiyatlardan satışa sunmakta ve böylece tüketicilerin aylık elektrik maliyetleri minimum düzeye inmektedir. İndirimli elektrik imkanından yararlanabilmek için serbest tüketici kategorisinde olmak gerekmektedir. Bunun için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen ve her yıl güncellenen elektrik kullanım miktarının üzerinde kullanım yapılmış olmalıdır. Bu sayede tüketiciler serbest tüketici kategorisine girmekte ve kendi elektrik tedarik şirketlerini kendileri seçebilme hakkı elde etmektedir. Bu durumda tercihini Proper Elektrik İthalat İhracat Toptan Satış Anonim Şirketinden yana kullanan tüketiciler için avantaj elde edilmektedir.

Proper Elektrik İthalat İhracat Toptan Satış Anonim Şirketi Abonelik

Proper Elektrik İthalat İhracat Toptan Satış Anonim Şirketi bünyesinde indirimli elektrik alabilmek için öncelikle abonelik başvurusu yapılmaktadır. Başvuru esnasında aylık elektrik tüketimine dair bilgiler verilmektedir. Doğru ve eksiksiz bilgiler ile yapılan başvuru şirket yetkilileri tarafından incelenmekte ve ilgili tüketicinin aylık tüketimine yönelik olarak fiyat teklifi yapılmaktadır. Şirket tarafından yapılan fiyat teklifi müşterice kabul edildiği takdirde abonelik işlemleri başlatılmaktadır.

Abonelik işlemleri sırasında tüketicinin elektrik kalitesinde herhangi bir düşüş yaşanmamaktadır. Ayrıca bu işlem nedeniyle elektrik kesintisi de meydana gelmemektedir. Yani tüketici elektrik kullanımına sorunsuz şekilde devam etmektedir. Burada tüketici olarak tek yapılması gereken mekanik sayaç var ise bu sayacın dijital sayaç ile değiştirilmesidir. Bunun haricinde tedarikçi firma değişiminde en önemli fark aylık elektrik faturası üzerinde olmaktadır. Aylık elektrik faturası daha az gelmekte ve Proper Elektrik İthalat İhracat Toptan Satış Anonim Şirketi farkı ortaya çıkmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+