Reon Enerji Anonim Şirketi

08/03/2018 - Şirketler

Reon Enerji Anonim Şirketi

Kurulduğu günden bu yana enerji şirketleri arasında lider konumda olma yolunla ilerleyen Reon Enerji Anonim Şirketi müşterilerinin enerji ihtiyacını karşılamak için faaliyet göstermektedir. Üstelik bu işlemi asgari maliyetle yapmakta ve müşterilere uygun fiyatlı enerji hizmeti sağlamaktadır.

Şirketin enerji hizmeti sunduğu müşteriler arasında ayrım yapılmamakta; mesken, sanayi kuruluşu ve ticari işletmelerin hepsine enerji temin edilmektedir. Şirket vizyonuna bakıldığında enerji ihtiyacının düşük maliyetle karşılanması yer almaktadır. Buna ek olarak herhangi bir kesinti olmadan en ekonomik şekilde elektrik enerjisi verilmektedir. Reon enerji misyon olarak müşterilerine en yenilikçi, en kaliteli ve en verimli elektrik hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Bu sayede her geçen gün daha da gelişerek yoluna devam etmektedir.

Reon Enerji A.Ş.

Reon Enerji A. Ş. Olarak şirketin temel amacı enerji tüketimini daha fonksiyonel ve daha ekonomik hale getirmektir. Bu misyondan taviz vermeyerek ilerleyen şirket her zaman müşterilerine en avantajlı teklifleri sunmaktadır. Buna ek olarak müşteri memnuniyeti de sürekli önemsenmekte ve bunu sürekli kılmak için çaba gösterilmektedir.

İstanbul’un Levent ilçesinde faaliyet gösteren Reon Enerji Anonim Şirketi uzun yıllardan bu yana hizmet vermektedir ve bunu yaparken uzman, tecrübeli kadrosundan yardım almaktadır. Sunulan hizmeti daha işlevsel hale getirmek için tüm personeller ile birlikte gerekli çalışmalar eksiksiz şekilde yapılmaktadır. Bu da müşteri ağının sürekli olarak gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Reon Enerji Şirketi

Türkiye içerisinde öncü enerji şirketlerinden biri olan Reon Enerji A.Ş, elektrik toptan satışı yapmaktadır. Günümüzde en önemli tüketim unsurları arasında yer alan elektrik bu sayede ülkenin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmektedir. Şirket elektriği her ölçekteki işletmelere, kuruluş ve tesislere indirimli olarak temin etmektedir.

Yapılan araştırmalara göre ülke içerisinde otuz üç milyondan fazla elektrik tüketicisi bulunmaktadır. Bu tüketiciler arasından aylık elektrik faturası yüz otuz liradan fazla gelen aboneler serbest tüketici olarak değerlendirilmektedir. Bundan dolayı insanlar tıpkı gsm operatörü değiştirir gibi elektrik şirketini de değiştirme hakkında sahiptir. Geçtiğimiz yıllarda Reon Enerji yönetim kurulu başkanı tarafından yapılan açıklamaya göre Reon Enerji, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu mevzuatı doğrultusunda satış yapmaktadır. Bu işlem için öncelikle faaliyete başlanacağı dönemde tedarik lisansı alan şirket bu sayede tüm Türkiye’ye indirimli elektrik sunabilmektedir. Bunun için elektrik şirket tarafından üreticilerden ve elektrik borsasından temin edilerek direkt olarak ihtiyaç sahibi olan tüketicilere aktarılmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+