Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

08/03/2018 - Şirketler

Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

Samsun ticaret siciline tescil ettirilen Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi 16 Kasım 2012 tarihinde kurulmuştur. Şirketin perakende satış lisansı ise Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından 27 Aralık 2012 tarihinde verilmiştir. Şirket bünyesinde elektrik dağıtımının yapıldığı bölgelere bakıldığında bunlar içerisinde Ordu, Samsun, Çorum, Amasya ve Sinop başta gelmektedir. Şirketin perakende satış faaliyetine başlaması 31 Aralık 2012 tarihi itibariyle tescil edilmiştir.

Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi yaklaşık üç milyon kişiye elektrik tedarik eden şirket konumundadır. Aynı zamanda şirketin 1,9 milyona yakın da elektrik abone sözleşmesi bulunmaktadır. Bu sayı her geçen gün artmakta ve indirimli elektrikten faydalanan insan sayısı giderek yükselmektedir.

Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A. Ş

Merkezi Samsun ilinin Atakum ilçesinde bulunan YEPAŞ başta kendi kurulduğu bölge olmak üzere ülkenin dört bir yanında bulunan tüketicilere elektrik tedarik etmektedir. Elektrik enerjisi sağladığı müşterilere bakıldığında bunlar içerisinde mesken tüketimi yapan bireysel müşteriler, büyük ölçekli ticarethane aboneleri ve yüksek tüketimli sanayi kuruluşları yer almaktadır. Geniş bir müşteri yelpazesine sahip olan şirket perakende satış hizmeti vermektedir. Şirket bünyesinde bölgesel manada herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Yeşilırmak Elektrik genç olan enerji sektörü içerisinde tecrübeli ve uzman kadrosu ile çalışmakta, mevcut imkanları değerlendirerek donanımını geliştirmektedir. Bunun yanı sıra sürekli ulaşılabilir müşteri hizmetlerine sahip olan YEPAŞ işinde uzman saha ekipleri sayesinde ev ve işyerlerine hizmet vermektedir. Ayrıca online platformlarda ve internet üzerinden de işlem yapılabilmektedir.

Yeşilırmak Elektrik

Yeşilırmak Elektrik hizmetinden yararlanabilmek için şirket internet üzerinden başvuru kabul etmektedir. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvuru sırasında öncelikle tarife seçimi yapılmaktadır. Şirket tarafından sunulan tarifeler içerisinde mesken, ticarethane, sanayi ve tarımsal sulama seçenekleri yer almaktadır. Elektriğin kullanılacağı yere göre bu seçeneklerden biri işaretlenmelidir.

Tarife seçiminin ardından başvuruda bulunan kişinin adı, soyadı, telefon numarası, eposta adresi, tesisat numarası ve açık adres bilgileri doğru, eksiksiz şekilde girilmektedir. Daha sonra güvenlik aşaması da tamamlanarak başvuru sonlandırılmaktadır. Başvurunun yanı sıra internet üzerinden abone sorgulama, indirimli fatura hesaplama ve fatura sorgulama da yapılabilmektedir.

Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş. fatura ödemeleri tüm bankalar aracılığıyla yapılabilmektedir. Üstelik bankaların büyük çoğunluğunda ödeme şekli olarak kredi kartı da kabul edilmektedir. YEPAŞ müşterilerinin memnuniyetini üst seviyede tutmak adına her türlü detayı düşünmekte ve sürekli gelişim göstermektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+