Ck Akdeniz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

08/03/2018 - Şirketler

Ck Akdeniz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

28 Mayıs 2013 tarihinde kurulan Ck Akdeniz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi Antalya ilinin Kepez ilçesinde faaliyet göstermektedir. Sizin enerjiniz sloganı ile hizmet vermeye başlayan şirket Akdeniz bölgesi başta olmak üzere pek çok bölgede bulunan müşterilerinin hayatlarını enerjisi ile aydınlatmaktadır. Kuruluşu ile birlikte perakende elektrik satış hizmetine başlayan şirket enerji sektöründe bulunan iki ortağa sahiptir. Kolin inşaat ve Cengiz Holding ortakları ile Ck Akdeniz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi gruba ait olan CK Boğaziçi Elektrik ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş satış şirketleri ile sektörde lider firmalar arasında yer almaktadır.

CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş

Şirket Akdeniz bölgesinde Antalya, Isparta ve Burdur illerini kapsamaktadır. Bu bölgede ortalama 1,7 milyon müşteriye hizmet veren CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış orada görevli olan perakende satış şirketidir. Bölgedeki serbest tüketiciler ile ikili anlaşmalar yapılarak elektrik hizmeti temin edilmektedir. Serbest olmayan tüketicilere yönelik olarak ise ulusal tarifelerden elektrik satışı yapılmaktadır. Bu işlem için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’ndan lisans alınmıştır. Elektrik satışı için sadece bulunduğu bölge ile sınırlı kalmayan şirket başka bölgelerde bulunan serbest tüketicilere de elektrik satış hizmeti sunmaktadır.

CK Akdeniz Elektrik

Ck Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak şirketin temel hedefi sürdürülebilir bir büyümeye sahip olmaktır. Buna yönelik olarak ulaşılan her noktaya değer katılmakta ve dinamik yapısıyla şirket sektörde fark yaratmaktadır. Aynı zamanda başarının anahtarının gelişim ve değişim olduğunu bilen CK Akdeniz Elektrik saygın ve güçlü bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.

CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü görevini Erol Değerli yapmaktadır. Tüm şirket faaliyetleri şeffaf ve açık şekilde devam ettirilmekte ve her yıla ait ticari kalite tabloları şirketin resmi internet sitesi içerisinde yer almaktadır. Şirket aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de yer alarak insanlara değer verdiğini de ortaya koymaktadır.

CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış Online İşlemler

CK Akdeniz Elektrik müşterilerinin daha kolay işlem yapabilmesi adına internet üzerinden de hizmet sunmaktadır. Sitesi içerisinde yer alan online işlemler aracılığıyla müşteriler elektrik faturası sorgulama, borç ödeme ve buna benzer işlemleri yapabilmektedir. Bunun için öncelikle sistemde üyelik kaydı oluşturmak gerekmektedir. Kayıt oluştururken kullanıcı adı, adı, soyadı ve eposta adresi girilmesi yeterli olmaktadır. Bu sayede CK Akdeniz Elektrik farkıyla uygun ve kaliteli elektrikten dileyen herkes yararlanabilmektedir.Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+