Kibar Enerji Anonim Şirketi

13/03/2018 - Şirketler

Kibar Enerji Anonim Şirketi

Kibar enerji dağıtım sanayi anonim şirketi 2011 yılında kurulmuştur. Türkiye Enerji piyasasında doğal gazın ithalatını ve toptan satışını yapmaktadır. Aynı zamanda Kibar holding bünyesine bağlı olarak hizmet vermektedir. Kibar enerji, 2011 yılında Batı hattı kontrol devri kapsamında yıllık 1 milyar metreküp doğal gaz alım kontrolü yapmaktadır. 1 Ocak 2013 tarihi itibari ile doğal gaz ihtilatı ve satış hakkı kazanmıştır. Kibar enerji firmasının hedefi özel sektörünün ve Türkiye enerji piyasasının önde gelen firmaları arasına girmektir. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında doğal gaz alım-satımı yapmaktadır. Ayrıca yaptığı çalışmalar sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Kibar enerji anonim şirketi, doğalgaz ihtiyaçlarına anında cevap vermek, doğalgazın depolanmasını sağlamak ve Türkiye enerji piyasasına katkıda bulunmak için yeni projeler geliştirmektedir. Ayrıca yeni iş ve yatırımlarını hayata geçirmek için gereken adımları atmaktadır. Firmanın hedefi doğalgazın ekonomik ve ihtiyaçlara karşılık verecek şekilde üretilmektedir. Şirketin vizyonu ise, 2023 yılına kadar, Türkiye enerji piyasasına yön veren bir firma olmaktır. Diğer bir hedefi ise piyasanın işleyişine ve gelişmesine katkıda bulunmaktır. Kibar enerji anonim şirketi, Türkiye’nin önde gelen enerji firmaları arasındadır. Sürdürebilir stratejiler ve yatırımları sayesinde ülkemiz, enerji sektörüne büyük hizmetler katmaktadır. Tüm iş ortakları ve çalışma arkadaşları sayesinde şirket ekonomisine değer katmaktadır.

Vizyon ve Misyon

Kibar enerji anonim şirketi faaliyetleri Türkiye doğalgaz piyasasında, organize sanayi bölgelerine, serbest tüketicilerine ve enerji üretim tesislerine, doğalgaz toptan satış hizmeti vermektedir. Kibar enerji anonim şirketi, tedarikçi firma konumundadır. Aynı zamanda 1 milyar metreküp doğal gaz tedarik ve satış hizmetlerini güvenli bir şekilde yapmaktadır. Doğal gaz dağıtımını müşterilerden gelen talep miktarında gerçekleştirmektedir. Firmanın insan kaynağı, görevinin gerektirdiği bilgi ve donamına sahip kişilerden oluşmaktadır. Böylece müşteriler ile kurulan iletişimler bilinçli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kibar enerji, çalışanların yaratıcılığını kullanabilecekleri projeler üreterek. Şirket ekonomisinin büyümesini sağlamaktadır. Aynı zamanda teknik ekibe ve çalışanlara etkin bir iletişim ve motivasyon ortamı hazırlanır. Firma kalıtımcı yönetim politikası ile farklı bakış açıları ve bilgi birikimlerinin bir araya toplanması sağlanır. Birçok çalışanın alanında uzmanlaşması ive meslek gelişimleri sağlanması için çeşitli eğitimler de verilmektedir.

Kibar enerji anonim şirketi, doğalgaz sektörünün gelişmesini ve ülkenin doğalgaz ihtiyacını kendi karşılayabilmesi için projeler geliştirmektedir. Şirketin çalışma prensibi, üretimi arttırmak ve gerek kendi bünyesinde gerekse ulusal platformda enerji sektörünü geliştirmektir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+