Ck Çamlıbel Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

08/03/2018 - Şirketler

Ck Çamlıbel Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

Yozgat, Sivas ve Tokat illerinde faaliyet gösteren Ck Çamlıbel Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi bu illerde yaklaşık sekiz yüz yirmi bin tüketiciye sahiptir. Kolin İnşaat A.Ş ve Cengiz Holding şirket ortakları arasında yer almaktadır. Perakende elektrik satış lisansına sahip olan şirket elektrik enerjisini en uygun fiyatlardan ve en verimli şekilde son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. Faaliyet gösterdiği bölgede son kaynak müşterilerine ve serbest tüketicilere enerji satışı yapan şirket aynı zamanda ülkenin dört bit yanındaki insanlara da hizmet vermektedir. Bunun için elektrik enerjisi teminine yönelik olarak talep oluşturulması yeterlidir. Buna yönelik olarak bütün müşterilere sözleşme aşamasının başlamadığı andan devam ettiği süre boyunca kaliteli elektrik temin edebilmek adına sürekli çalışmalar yapılmaktadır.

Ck Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş Hedefleri

CK Çamlıbel Elektrik olarak şirketin temel amacı müşterilerine çevre ile uyumlu elektrik kaynaklarından elde edilen elektrik enerjisini uygun fiyatlar ile satış sunmaktır. Bunun için müşteriye daha etkin şekilde ulaşılarak müşterilerin ihtiyaçları ve istekleri göz önünde bulundurulmaktadır. Aynı zamanda sektöre ilişkin ortaya çıkan teknolojik gelişmeler de takip edilmekte ve buna yönelik yatırımlar yapılmaktadır. Müşteriler ile anlık iletişimi aktif hale getirerek müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmak şirketin önem verdiği noktalar arasında yer almaktadır. Ayrıca hem ödemeler hem de diğer konularda finansal ve müşteri odaklı çözüm alternatifleri ortaya çıkarılmaktadır.

Ck Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A. Ş

Yönetin kurulu başkanlığında Celal KOLOĞLU’nun bulunduğu CK Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket Türk enerji sektörü içerisinde elektrik ticareti ve dağıtımı alanında lider konumda bulunmaktadır. Buna ek olarak kalite standartlarına uygun şekilde hareket etmektedir. Özellikle perakende elektrik satış sektöründe bünyesinde bulunan bütün müşterilerini enerji verimliliği bakımından bilgilendiren CK Çamlıbel Elektrik, müşterilerine en uygun fiyatlar ile elektrik enerjisi sunmayı amaç edinmektedir.

CK Çamlıbel Elektrik

Genel müdürlüğü Sivas ilinde bulunan CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş’nin Tokat ve Yozgat illerinde il müdürlükleri bulunmaktadır. Buna ek olarak üç il içerisinde pek çok hizmet noktasına da sahiptir. Sunulan elektrik hizmetine yönelik olarak şirket bünyesinde avantajlı aile, avantajlı işyeri ve avantajlı sanayi olmak üzere üç tür tarife vardır. Elektriğin kullanılacağı yere göre bu üç tarifeden biri tercih edilmektedir. Elektrik kullanımına başlandıktan sonra merak edilen herhangi bir soru olduğunda şirketin müşteri hizmetleri hizmet vermektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+