DOEL Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

01/03/2018 - Şirketler

Doel Elektrik Enerjisi toptan satış firması 2017 yılında resmi kurumlar tarafından lisansını almıştır. Şirket olarak elektrik enerjisinin ticaretini, serbest tüketicilere satışı ve ithalat faaliyetlerinde başarıyı yakalamıştır. Elektrik üretimi konusunda gerekli çalışmaları yapmaktadır. Karşılıklı anlaşmalar sonucunda elektrik ticareti ve kapasite alım satımı yapmaktadır. Önemli çalışmalarda bulunan DOEL firması, piyasa risklerini en aza indirmektedir. Ayrıca müşterilerine sorunsuz ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Şirket bünyesine bağlı olan Doğan Enerji, enerji alanındaki gösterdiği faaliyetlerin yanında yaşamsal coğrafyalarda petrol analizleri de yapmaktadır. Kuruluş tarihi 2000 olan DOEL elektrik enerjisi firması, Türkiye’de yatırımlar yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Şirketin en büyük hedefi ise, yenilebilir enerji kaynaklarının doğru bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Aynı zamanda ülkemizin elektrik enerjisi konusundaki, dışa bağımlığını azaltmak, çevreye dostu, güvenilir ve az maliyet ile yüksek verimlik alınmasını vizyon olarak benimsemiştir. Firmanın diğer bir hedefi ise, ülkemizde elektrik sağlayıcısı olmak ve kaliteli bir hizmet vermektir. Elektrik enerjisinin doğru bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacı ile konferanslar düzenlemiştir. Tüm projelerini gerekli olan testlerden geçirdikten sonra hizmete sunmuştur.

DOEL Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

Doğan Grubu

Doğan grubu kariyerinde 50. Yılı tamamlanmış ve birikimleri ile hizmet kalitesini arttırmıştır. Sektörde sergilediği projeleri ile ülke ekonomisine katkılarda bulunmuştur. İş dünyasına ilk adımlarını 1959 yılında atmış ve onursal başkan Aydın Doğan tarafından kurulmuştur. Otomotiv alanında çalışmalar yaparak kalitesini kanıtlamış ve ilk firmasını 1961 yılında kurmuştur. Doğan grubu enerji sektöründe verdiği hizmetler ile de tanınmış ve yenilikçi vizyon anlayışını bu sektörde de kullanmıştır. Üretim ve ticari alanlarda küresel başarıyı yakalamıştır. Uluslararası platformda da kendini kanıtlamış ve ekonomik yatırımlarını enerji sektörüne de taşımıştır. Ayca elektrik santralleri ile ilgili birçok çalışma yaparak kullanıcıları bilinçlendirmiştir.

DOEL Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

Elektrik taşında güvenliği ön planda tutan DOEL firması, müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Yasal konularda titiz bir çalışma göstermekte ve tüm kişisel veriler korunmaktadır. Şirket kişisel verilerin korunması için oluşturmuş olduğu veri tabanları sayesinde hizmet kalitesini arttırmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermekte ve talebe göre bireysel tekliflerde sunmaktadır. Tüm çalışmalarında teknolojiyi kullanmakta ve tüm hizmetlerini en ince ayrıntısına kadar karşı tarafa anlatmaktadır. Her geçen gün kendini yenileyerek çalışma alanlarını genişletmektedir. Özellikle ihtiyaca uygun veri analizleri yaparak, öngörülen raporlara göre projeler üretmektedir. Şirket aynı zamanda ekonomik elektrik üretiminin ve dağıtımının merkezi haline gelmiştir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+