Elektra Enerji Toptan Satış Ve İthalat İhracat Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Elektra Enerji Toptan Satış Ve İthalat İhracat Anonim Şirketi

2011 yılında faaliyete başlayan Elektra Enerji Toptan Satış Ve İthalat İhracat Anonim Şirketi buna yönelik olarak Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’ndan yirmi yıl boyunca geçerli olmak üzere elektrik enerjisi toptan satış lisansı almıştır. Ülke içinde elektrik enerjisi ticareti yapmaya başlayan şirket tedarik ettiği elektriği toptan ve doğrudan olmak üzere serbest tüketicilere sunmaktadır. Bunun için avantajlı fiyat seçenekleri geçerli olmakta olup buna ek olarak ikili anlaşmalar yapılmaktadır. Bunun neticesinde elektrik satışına yönelik çalışmalar giderek hız kazanmaktadır.

Müşteri memnuiyetine yönelik olarak hizmet veren Elektra Enerji Toptan Satış Ve İthalat İhracat Anonim Şirketi bünyesinde bulunan uzman ve tecrübeli kadrosu ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Bunun neticesinde şirket tüketicilerin ucuz elektrik beklentilerine en üst düzeyde yanıt vermektedir.

Elektra Enerji Toptan Satış Ve İthalat İhracat A. Ş.

Kurulduğu gün itibariyle Elektra Enerji Toptan Satış Ve İthalat İhracat A. Ş. elektrik toptan satış sektörü içerisinde en rekabetçi şirketler arasında yerini almıştır. Bu amaçla müşterilerine olası fiyat teklifleri arasında en uygun olanı seçen şirket müşterilerinin tasarruf tutarlarını daha fazla artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bu amaçla elektrik satışı gerçekleştiren şirket mesken, ticarethane, sanayi ve benzer tüm alanlara elektrik enerjisi tedarik etmektedir. Bundan dolayı şirketin tüketim noktası her yıl daha fazla artmaktadır.

Elektra Enerji Toptan Satış Ve İthalat İhracat Anonim Şirketi Abonelik

Elektra Enerji Toptan Satış Ve İthalat İhracat Anonim Şirketi bünyesine geçebilmek için şirketin resmi internet sitesi olan www.elektraenerji.com.tr yardımcı olmaktadır. Buna göre 2018 yılının Ocak ayı sonu itibariyle aylık elektrik faturası Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen aylık atmış sekiz liranın üzerinde olan tüketiciler tedarik şirketi olarak Elektra Enerji Toptan Satış Ve İthalat İhracat Anonim Şirketini tercih edebilmektedir.

Tedarik şirketi geçiş süreci birkaç aşamadan meydana gelmektedir. İlk aşama başvuru aşaması olup ilgili tüketicinin son iki aya ait elektrik faturalarının birer kopyası mail ya da posta yolu ile Elektra Enerji’ye gönderilmektedir. Bundan sonraki aşama teklif aşaması olarak geçmektedir. İlk aşamada yapılan başvuru şirket yetkilileri tarafından incelenmekte ve ilgili tüketicinin aylık elektrik kullanım oranına yönelik olarak kişiye özel fiyat teklifi yapılmaktadır. Teklif onaylandıktan sonra tüketiciye imzalanması için sözleşme gönderilmekte ve imza aşamasından sonra geçiş süreci gerçekleşmektedir. Yapılan Elektra Enerji Toptan Satış Ve İthalat İhracat Anonim Şirketi bünyesine geçiş en yakın kayıt döneminde gerçekleşmektedir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+