Elpa Elektrik Enerjisi Toptan Satış İnşaat Taahhüt Emlak Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Elpa Elektrik Enerjisi Toptan Satış İnşaat Taahhüt Emlak Anonim Şirketi

İstanbul ilinde Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 285 adresinde faaliyet gösteren Elpa Elektrik Enerjisi Toptan Satış İnşaat Taahhüt Emlak Anonim Şirketi pek çok markaya ait satış yapmaktadır. Şirket 1998 yılında taahhüt ve pazarlama alanında kurulmuştur. 2003 yılına gelindiğinde ise gelişen piyasa koşullarına yönelik olarak şirket daha çok pazarlama alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 2010 yılına gelindiğinde ise şirket yine başarılı bir işe imza atmış ve ülkenin en büyük iki matbaasına ait elektrik taahhüt işlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirmiştir. Bu durum talepler neticesinde gerçekleşmiş olup böylece şirket taahhüt işlerine başarılı şekilde dönüş yapmıştır.

Elpa Elektrik Enerjisi Toptan Satış İnşaat Taahhüt Emlak A. Ş.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilen tedarik lisansını 2 Haziran 2011 tarihinde alan Elpa Elektrik Enerjisi Toptan Satış İnşaat Taahhüt Emlak A. Ş. o günden bu güne enerji piyasasında sürekli değişim ve gelişim göstermektedir. Alınan bu lisans ile birlikte şirket elektrik piyasasında elektrik enerjisinin toptan ya da perakende şekilde satılması, ihracatı, ithalatı ve ticari faaliyetleri ile iştigal edebilme yetkisi vermektedir. Bu belge tüzel kişilikler için geçerli olmaktadır. Alınan lisans ile birlikte şirket diğer enerji firmaları arasında tercih edilen tedarik şirketi olma yoluna önemli işlere imza atmıştır.

Elpa Elektrik Enerjisi bünyesinde indirimli ve ucuz elektrik tedarik edebilmek için öncelikle serbest tüketici olarak geçmek gerekmektedir. Bunun için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen aylık elektrik kullanım sınırının üzerinde olunması gerekmektedir. Bu sayede tüketiciler aylık elektrik kullanım maliyetlerini minimum düzeye indirmekte ve böylece maliyet avantajı elde etmektedir.

Elpa Elektrik Enerjisi

Enerji Piyasası Kanunu kapsamında kurulan Elpa Elektrik Enerjisi Toptan Satış İnşaat Taahhüt Emlak Anonim Şirketi Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezi’ne kayıt olmuş ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’ndan aldığı toptan satış lisansı ile sektörde yer edinmiştir. Buna göre şirket müşterilerine elektrik enerjisini mevcut tarifelere kıyasla daha ucuz ve daha ekonomik olarak sağlamak için faaliyet göstermektedir.

Şirket portföyünde yer alan müşterilerin elektrik enerjisi ihtiyacını karşılamak için çalışmalar yapmaktadır. Buna yönelik olarak elektrik enerjisi çevre dostu, kaliteli, güvenilir ve düşük maliyetli olma özelliklerine sahiptir. Elpa Elektrik Enerjisi Toptan Satış İnşaat Taahhüt Emlak Anonim Şirketi bünyesinde yapılan her türlü faaliyet Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından denetim altındadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+