Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

13/03/2018 - Şirketler

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi Sakıp Sabancı ortaklığı ile kurulmuştur. Türkiye’nin önemli enerji firmalarının başında gelmektedir. Özellikle projeleri ve yatırımlar sayesinde ülke ekonomisinin büyümesinde önemli rol oynamıştır. Enerjisa firması, sektörün değişmesinde öncülük etmiştir. Firma 9 milyon müşteri kapasitesine sahiptir. Ayrıca 14 ilde yaklaşık 20 milyon kullanıcının elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. Tüm iş ortaklarının finansal gücünü arttırmak için çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Türkiye’nin elektrik ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılamaktadır. Ayrıca tasarladığı projeler ile farkındalık yaratan ender firmalardan bir tanesidir. Alanında uzman ekibi sayesinde insan kaynakları ve müşteri memnuniyeti profesyonel bir anlamda sağlanmaktadır. Enerji sektöründe öncü bir firma olmasının en önemli sebebi ise, tüm müşterilerinin ve iş ortaklarının yaşam kalitesini arttırmasıdır. Firma hedeflerini gerçekleştirmesi için insan kaynaklarına ayrı bir önem vermektedir. Bu sebeple, gerçekleştirdiği insan kaynakları yatırımları sayesinde, çalışanların sürekli yenilenmesini destekleyen, yetenekleri geliştirmesini sağlayan ve yaratıcı fikirlerini gerçekleştirmeye yönelik sistemler kurmaktadır. Bu sistemler aynı zamanda, çalışanların mesleklerini sevmelerini, işe olan ilgilerin artmaları ve başarılı kariyerlere sahip olmalarını sağlamaktadır. Eherjisa firması için güvenlik ayrı bir öneme sahiptir. Çalışanların, iş ortaklarının ve müşterilerin güvenli ön planda tutulmaktadır. Bu bilinçle hareket edilmekte ve Enerjisa, iş sağlığı ve güvenliği üst yönetimi olarak, çalışanlarına gerekli eğitimleri vermektedir. Aynı güveni ortamını iş ortaklarına ve enerji hizmeti verdiği müşterilerine içinde sağlamaktadır.

Firmanın faaliyetleri, ülke ekonomisine, sosyal sorumluluk çalışmalarına ve toplumun kaliteli bir elektrik hizmeti almasına destek sağlamaktadır. Bu sebeple sürdürebilir değer yaratmak amacı ile projeler yürütmektedir. Enerjik gönüller platformu sayesinde, çalışanlarının ve müşterilerinin fikirlerine göre yeni planlar yapılmaktadır. Firmanın önemli özellikleri ise, enerjinin daha ekonomik ve kesintisiz bir şekilde abonelerine iletmektedir. Güçlü altyapısı sayesinde, elektrik enerji üretimi yapmaktadır. Teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve sektörün gelişmesi sağlanmaktadır. Enerjisa, kurduğu elektrik santralleri ile şirket ekonomisini ileri bir seviyeye taşımıştır. Firma aynı zamanda, yatırımlarını uluslararası platforma da taşımış ve hizmet verdiği alanları bir hayli geliştirmiştir.

Elektrik enerjisinin üretimi sırasında çevreye zarar verilmemesine özen göstermektedir. Ticaret ve sanayi sektöründe çalışan aboneler için, uygun fiyat tarifeleri tasarlanmaktadır. Özellikle yenilebilir enerji kaynaklarının kullanılmasına önem gösterilmektedir. Firmanın, üretim kalitesi uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde her geçen gün artmaktadır. Elektrik enerjisinin ülkemiz için öneminin altına çizmekte ve yatırımlarına attırmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+