Gen-I İstanbul Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi

28/05/2018 - Şirketler

Gen-I İstanbul Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi

Elektrik enerjisi toptan satışı yapanGen-I İstanbul Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketiİstanbul ilinde Evliya Çelebi Mahallesi Meşrutiyet Caddesi 90 Bilsar Binası Şişhane Beyoğlu adresinde faaliyet göstermektedir. Şirket dünya çapında niteliğe sahip olup yirmiden fazla ülkede çalışmaktadır. Bunlar içerisinde Fransa ve Almanya Batı’ya, Doğu’daki Türkiye ve Gürcistan’a bağlanmaktadır. Toptan enerji pazarlarında global varlığa sahip şirket geniş piyasa konusunda uzmandır. Aynı zamanda iş süreçleri en yüksek standartlarda tutulmakta ve etkin organizasyon çerçevesinde şekillenmektedir.

Şirketin on altı ülkede iştiraki bulunmaktadır. Bu sayede yerel tedarik faaliyetleri ile küresel ticaret arasındaki denge sağlanmaya çalışılmaktadır. Buna ek olarak perakende ve toptan enerji piyasalarında güvenilir ortaklıklar kurulmakta, buna imkân veren ise şirketin yenilikçi ve esnek bir yaklaşıma sahip olmasıdır.

Gen-I İstanbul Elektrik Enerjisi Toptan Satış Ltd. Şti.

Gen-I İstanbul Elektrik Enerjisi Toptan Satış Ltd. Şti.Güneydoğu Avrupa ile Orta ve Doğu Avrupa’da lider konumda olan elektrik tüccarı olarak bilinmektedir. Buna ek olarak Batı Avrupa’da yer alan likit piyasalarda git gide daha da önemli bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir. Şirketin satış bazında yıllık ortalama büyümesinin yüzde 38,9 olarak gerçekleştiği belirtilmektedir.

Yapılan açıklamalara göre 2008 yılı ile 2016 yılları arasında şirketin gelirlerinde yıllık ortalama 44,3 oranında büyüme gerçekleşmiştir. Bu büyüme oranı ile Gen-I İstanbul Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi Avrupa Enerji piyasasında en hızlı büyüyen şirket olma unvanına sahiptir. Şirketin finansal ve fiziki toptan satış piyasalarında kapsamlı bilgisi bulunmaktadır. Buna ek olarak rekabetçi şartlar altında fiyatlar da minimum düzeyde tutulmaktadır.

Gen-I İstanbul Elektrik Enerjisi

Gen-I İstanbul Elektrik EnerjisiToptan Satış Limited Şirketi sınır ötesi akışlar için sekiz ülkede Pazar payıyla lider şirkettir. Yapılan çalışmalar neticesinde Slovenya doğal gaz piyasasının yaklaşık yüzde on dokuzluk kısmı dört aydan daha kısa süre içerisinde elde edilmiştir. Bu sayede Avrupa’da en başarılı geçiş oranına yol açılmıştır.

Şirket olarak yenilikçi iş modeli benimsenmiştir. Buna yönelik olarak gelişmiş çözümler ve analitik modeller kullanılmakta, yeni iş fırsatları yaratmak için çaba sarf edilmektedir.Gen-I İstanbul ElektrikEnerjisi müşterilerine gaz ve elektrik temin etmekte, bu sayede enerji maliyetlerinde tasarruf sağlamaktadır. Üstelik bu imkândan yararlanmak için ekstra bir ücret ödenmemekte, her zaman şeffaf bir politika benimsenmekte ve kolay geçiş sağlanmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+