Kayseri Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

30/04/2018 - Şirketler

1928 yılından 2012 yılına kadar edinilen tecrübe ile 2012 yılında Kayseri Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi olarak isim alan şirket sektörde yer alan önemli şirketlerden biridir. Bölgesinde bulunan serbest ve serbest olmayan tüketicilere elektrik tedariki yapan KEPSAŞ, güvenli ve kaliteli elektrik hizmetini uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana şirket güven, hizmet, kalite, tecrübe ve şeffaflık ilkelerine önem vermektedir.

Kayseri için yetkili ve görevli tedarik şirketi olan Kayseri Elektrik Perakende Satış A. Ş Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’ndan aldığı tedarik lisansı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket bünyesinde sunulan elektrik hizmeti kapsamında mesken ve ticarethane abonelikleri bulunmaktadır. Bu kapsamda serbest tüketici kategorisine giren kişiler şirket bünyesinde sunulan indirimli elektrikten yararlanabilmektedir.

Kayseri Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi

Kayseri Elektrik Abonelik

Seyitgazi Mahallesi hoca Ahmed Yesevi Bulvarı no.15 Melikgazi Konya adresinde hizmet veren Kayseri Elektrik kullanıcılara yönelik elektrik ticareti yapmaktadır. Şirket bünyesinde elektrik temin eden tüketiciler için şirketin resmi internet sitesi üzerinden abonelik portalı hizmeti verilmektedir. Bunun için kayıt oluşturulmakta ve böylece aboneliğe dair tüm bilgiler sistem üzerinden görüntülenmektedir. Aynı zamanda mobil uyumlu olan bu sisteme adı soyadı, telefon numarası, eposta ve TC kimlik numarası ile kayıt yapılmaktadır. Kayıt yapıldıktan sonra sisteme giriş için TC kimlik numarası ve kayıt esnasında belirlenen parola yeterli olmaktadır.

Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş

Serbest tüketici bünyesinde indirimli elektrikten yararlanabilmek için aylık elektrik faturasının yaklaşık yetmiş beş lira civarında olması gerekmektedir. 2018 yılı itibariyle belirlenen yeni tutarla birlikte tüketiciler elektriklerini hangi şirketten tedarik edeceklerine kendileri karar verebilmektedir. Bu sayede şirket tarafından hazırlanan avantajlı ve indirimli fiyat kampanyalarından yararlanarak aylık maliyet azaltılmaktadır.

İndirimli elektrikten yararlanabilmek için fatura tutarı her yıl Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenmektedir. Bu limitin üzerine çıkan tüketiciler elektrik tedarikçisini seçerek tercihlerini Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş bünyesinde kullanabilmektedir.

Kayseri Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi elektrik tedarikine dair tüm işlemlerini Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen standartlara uygun şekilde yapmaktadır. Bu kapsama bağlantı anlaşması, ikili anlaşma ve perakende satış sözleşmesi dahil olmaktadır. Şirket her yıl Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’na sunduğu kalite göstergelerini yayımlamak ile yükümlüdür. Buna ek olarak KEPSAŞ, bilgi edinmek, itiraz ve şikayet için internet sitesi üzerinden tüketicilerin taleplerini kabul etmektedir. Bu işlem için kişisel bilgilere ilave olarak abone referans numarasına ihtiyaç vardır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+