Klr Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Klr Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi

İstanbul ticaret odasına kayıtlı olan Klr Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi 10 Mayıs 2011 tarihinde tescil edilmiştir. Şirketin faaliyet adresi Namık Kemal Mahallesi Tonguç Baba Caddesi No: 23 Kat: 5 Esenyurt İstanbul adresi olarak belirtilmektedir. Kurulduğu günden bu yana şirket elektrik enerjisi ya da kapasitesinin doğrudan serbest tüketicilere satışı ya da toptan satışı ile faaliyet göstermektedir.

Şirket Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından verilen toptan satış lisansını alarak hizmetini sürdürmektedir. Alınan lisansın geçerlilik süresi yirmi yıl olarak belirtilmektedir. Elektrik enerjisinin ya da kapasitesinin toptan satışı ile uğraşan şirket sektörde önemli bir yer edinmeyi hedeflemektedir. Buna ek olarak şirketin faaliyetleri arasında şirket ana sözleşmesinde yer alan diğer işler de bulunmaktadır.

Klr Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş

Elektrik piyasasında yer alan tedarikçi firmalar içerisinde fark yaratmak için sürekli gelişim ve değişim gösteren Klr Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş tüketicilerin indirimli elektrik tedarik etmesini sağlamaktadır. Özellikle serbest tüketiciler açısından bakıldığında indirimli elektrik sayesinde aylık elektrik faturası maliyeti daha düşük olmaktadır. Bu durum pek çok tüketici açısından avantaj sağlamaktadır. Ancak serbest tüketici kategorisinde yer alabilmek için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen aylık elektrik harcama sınırının üzerinde olmak gerekmektedir. Bu durumda olan tüketiciler kendi elektrik tedarik şirketini kendileri seçebilmek hakkı elde etmektedir.

Elektrik tedarik şirketi seçiminde tüketicilerin merak ettikleri birtakım sorular bulunmaktadır. Buna göre elektrik tedarikinin devri için ek bir ödeme yapılmamaktadır. Herhangi bir ek ücret ödemeden elektrik tedarik şirketi değiştirilerek daha uygun fiyatlar ile elektrik enerjisi temin edilebilmektedir. Aynı zamanda elektriğin devri esnasında kullanılan elektrikte kesinti yaşanmamakta ve elektrik kalitesinde herhangi bir azalma meydana gelmemektedir. Sadece tedarik şirketi değişmekte, tüketici elektriğini kesintisiz şekilde kullanmaya devam etmektedir.

Klr Elektrik Enerjisi

Kurulduğu günden bu yana enerji sektöründe başarılı işlere imza atan Klr Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete önem vermektedir. Buna yönelik olarak sunulan hizmette daha iyiye ulaşmak adına her geçen gün gelişim ve değişim gösterilmektedir. Bu sayede Klr Elektrik Enerjisi elektrik tedariki il faaliyet gösterdiği bölgede bulunan tüketiciler elektrik enerjisi ihtiyaçlarının önemli bir bölümünü karşılamaktadır. İndirimli olarak sunulan bu elektrik insanların hem kaliteli elektrik kullanmasına hem de maliyet avantajı elde etmesine olanak sağlamaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+